Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent a politikában a...

Mit jelent a politikában a "vidék"? Számomra az 50 ezer alatti települések jelentik a vidéket

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ami nem Budapest és agglomerációja. Ne keverd ide a lakosságszámot, Debrecen, Szeged, Pécs is a vidék része.
2017. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

minden amit nem Budapest.


na de megyek megetetem a disznókat

2017. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább a kisebb 10000 fő alatti városok, ahol tényleg az emberek állattartással és földműveléssel, erdészettel meg ilyesmikkel foglalkoznak. Csak a Pestiek szeretik egész Magyarországot vidéknek nevezni, helytelenül.
2017. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Én megyeszékhelyen élek, nekem például nagyon furcsa, amikor a budapestiek vidéknek neveznek más városokat. Nekem a vidék a falut jelenti.
2017. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden ami nem Budapest.

Egyébként én is megyeszékhelyen nőttem fel,nekem is rettentő idegesítő volt,hogy mindig levidékeztek,aztán felkerültem Pestre,majd sokat jártam külföldön,és azt kell hogy mondjam,hogy Budapesten kívül tényleg minden vidék...ez nem leszólás,egyszerűen ez van..

2017. jún. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Én is laktam Budapesten és több évig külföldön is, német nyelvterületen. Ettől én még mindig azt látom azok a tájékozatlanabb pestiek nevezik a nagyvárosokat vidéknek, akik még a 100k-nál nagyobb városok se tudják belőni a térképen helyileg Magyarországi viszonylatban. Sőt ha azt mondod nekik Kassa vagy Nagyvárad még azt is levidékezi a tudatlan.
2017. jún. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Budapestieknek minden vidék ami nem Budapest. A nem Budapestieknek meg a faluk a vidék
2017. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
minden ami nem pösti paraszt az vidék
2017. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a mezőgazdaságot jelenti mert az termeli a pénzt!
2017. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pesten kívül minden mást az országban.
2017. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!