Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lenéznek ezek az...

Ha most lenéznek ezek az emberek az égből szerintetek mit érezhetnek a magyar politikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


nevekkel együtt.

Már akit fel lehet ismerni az illusztráción.


A kormányról, az ellenzékről, egyes politikusokról, fontosabb eseményekről, a köztársasági elnökről, a miniszterelnökről, ami eszetekbe jut. Sűrítve az egészről.



2017. jún. 11. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen mit tettek ezek a dicső hazával mit ? Szétb'szták
2017. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Forognak a sírjukban
2017. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Rákóczi Ferencet én szoktam hallani reggelente az egyik kereskedelmi rádióban, elég jó kedve van.
2017. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szeder Katalin ***** válasza:
100%
A kérdés tetszik, de szerintem nem itt és nem így kellene válaszolni rá.
2017. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azt, hogy nem ezért küzdöttek.
2017. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Ezeknek már mind tök mindegy, mert nem élnek.

Az égből sem néznek le, mert ilyesmi nem létezik. Milyen égből? Bárányfelhőkről? Vagy az űrből talán?

2017. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Deák Ferenc szerintem örül neki, hogy a politikusok ennyire rajonganak érte, hogy a becsületüket is feláldozzák azért, hogy több százezer darabos gyűjteményt halmozzanak fel az arcképéből.
2017. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jujjj hetes ez nagyon ütött :D
2017. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Kossuthék, Széchényiék fognák a fejüket az ilyen gulyásmártonokon meg fegyőrökön, hogy mennyire madár emberek képesek lejáratni magukat pusztán nagyon sok pénzért..
2017. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Kossuth: semmit, hiszen ő is jogászként kezdte pályafutását - és lenyúlta az árvízkárosultak részére gyűjtött pénzt. 80+ éves korában az volt a legnagyobb gondja, hogy melyik New York-i házát adja el életminősége javítása érdekében.

.

Széchenyi: semmit, csak csodálná, hogy ő előbb volt politikus, aztán hatalmasodott el elmebaja.

.

Deák: "A Haza atyja". Mostani politikusokat gyermekeinek nézné - és családirtásba kezdene.

.

Rákóczi: imádkozna azért, hogy a mostani politikusok is járjanak úgy, mint ő, hiszen neki megjött az Esze.

2017. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!