Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldön élő kettős állampolg...

Külföldön élő kettős állampolgárok ti szavaztatok 2018ban?

Figyelt kérdés

Az Ukrajnai,Szlovákiai,Szerbiai és a Romániai magyarok véleményére vagyok kíváncsi.

Ti mentek szavazni a magyar választásokon?

Ha igen, melyik pártra?



2017. jún. 25. 18:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%

#17

szavazatot adni állampolgárságért szerintem nagyobb bűn, minthogy árulónak titulálom.

2017. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Falusi gázszerelőből milliárdos... Még mit nem :)"

Bírom ezt a felfogást. Ha már én nem vagyok milliárdos más hogy lehet? :O Tervezz, csinálj céget, fejlődj,tanulj,tapasztalj, kerülj befolyásos emberek közé és meggazdagodhatsz ha ezt szeretnéd. Nem a számítógép előtt kell ülni és várni arra hogy megnyered az ötös lottót. :)



"Akkor meg szavazzatok a Jobbikra, Momentumra, vagy akár a kétfarkúakra. Bánom is én, csak ne Orbán."

- Momentum amely megakadályozta az Olimpiát, sok ország azt se tudja hol van Magyarország. Így hírnévre tehetett volna szert az ország, amiből csak jól járt volna (turizmus).

- Kétfarkúaknak nincs semmi tervük, elképzelésük csak az hogy kritizálják a kormányt.

- Jobbik? Vonára? Komolyan? Ugyan. Soha rá, eladta a pártját. Elméletileg migránsellenes, de nem szavazta meg az alkotmánymódosítást. Szégyen.


Megyek jövőre a családomra és megszavazzuk a Fideszt. :)

2017. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nem élek Magyarországon, ezért nem is szavazok. Nekem erre nincsen gyomrom, hogy mások sorsáról a messzi távólból döntsek !
2017. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A saját sorsunkért is döntünk.

A Fidesz jól képviseli a külhoniakat.

Próbálja őket emberi körülmények közé helyezni, kiharcolni nekik a jogokat.

Hajrá Fidesz, hajrá KDNP.

2017. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Felvidéki vagyok, igen szavazunk.
2017. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!