Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az alábbiakr...

Mi a véleményetek az alábbiakról? Ki közülük a leghitelesebb a magyar közéletben szerintetek? És a legszimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Gudi-Nagy Tamás

Fekete-Győr András

Gulyás Márton

Puzsér Róbert

Ángyán József

Toroczkai László

Schiffer András

Pörzse Sándor

Botka László

Fodor Gábor


Nyilván én se bírom mindet. Érdekel kinek mi a véleménye. A "nagykutyákat" kihagytam, szeretnék értelmes válaszokat és nem csak marakodást.



2017. jún. 25. 20:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9, annak
2017. jún. 25. 21:48
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
Schiffer és Toroczkai. Amit képviselnek, abban évek óta következetesek maradtak.
2017. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

72% köszönöm. :-)


11# ezt nem értem.

2017. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
jaaa már értem, elfelejtettem mit írtam a végére. :-D
2017. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%

Fekete-Győr András - hiteles, kicsit tapasztalatlan és hirtelen


Gulyás Márton - hiteles, de karaktere megosztó


Puzsér Róbert - hiteles, talán az egyetlen közszereplő aki érti a Fidesz népszerűségének okát, és lélektanát. Ennek ellenére pszichiátriai eset.


Toroczkai László - Maga nemében hiteles, de nem értek egyet a módszereivel.


Schiffer András - Hiteles, de feladta.


Botka László - Nagyon nem hiteles.

Fodor Gábor -Egyáltalán nem hiteles.


A leghitelesebb talán Puzsér és Gulyás, mert nem hivatásos politikusok. A többieket nem ismerem, utána nézek majd. Akik még számomra hitelesek, és nagyon szimpatikusak, de kimaradtak: Misetics Bálint, Vágó Gábor, Ungár Péter, Karácsony Gergely.

2017. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A válaszok alapján azzal kezdem, hogy a hiteles és eredményes két nagyon eltérő tulajdonság.

Úgy gondolom, a hitelességnek nem sok köze a szimpátiához. Hiteles az az ember, akinek szava, véleménye és tettei egész életében lényegében szinkronban vannak. Ezek a tettek akár lehetnek olyanok, amiket az ember keményen elutasít, de ettől ez az ember hitles, kiszámítható, megbízható, csak a rossz oldalon. Viszont a szimpátia annyira szubjektív, hogy egy ilyen listából válogatás legfeljebb a véleményalkotók szemléletét mutatja, de ezen túl sokat nem jelent.


Számomra nem hiteles több olyan személy, akit a válaszolók annak tartanak, éppen az előbbiek miatt. A listából egy hiteles feltétel nélkül, ezért szimpatikus is, ugyanakkor alkatilag nem tartom eredménye típusnak, legalábbis a mai közegben. Talán még kettő többé kevésbé hiteles, miközben egyikükről nem igazán tudom eldönteni, szimpatikus-e, másikuk szemléletét, gondolatvilágát viszont nagymértékben elutasítom, mint a társadalomra károsat. A lista legalább feléről azt gondolom, inkább exhibicionista és ettől feltűnő, lehetnek jó meglátásaik, de tartósan és figyelmesen végiggondolva szavaikat, összevetve cselekedeteikkel, ellentmondásosak, és kevés mély tartalmat hordoznak. Feltűnést annál inkább.

Konkrét neveket nem mondok, mert nem érzem a jelentőségét.

2017. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!