Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is nevetséges,...

Szerintetek is nevetséges, ahogy az Orbán-kormány a kevesebb mint 1681000 nemzetikonzultálóval büszkélkedik a közrádióban? Ezzel akar majd Brüsszelben érvelni, hogy a magyar választópolgárok kevesebb mint 25%-a állt ki a kormány álláspontja mellett?

Figyelt kérdés
Még a saját szavazótáboruk tagjai sem mind küldték vissza...
2017. jún. 29. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

ez a nemzeti konzultáció egy vicc


pl a kérdések stílusa opciói


"ön jobban él mint az emútnyócév alatt?

1 sokkal jobban

2 kimagaslóan jobban

3 sose volt ilyen jó"


ezek nem opciók hanem önfényezés

egy VALÓBAN jól teljesítő gazdaságot nem kell reklámozni hisz a szemeddel látod

ha egy kormányzás magát dicsérgeti abból lehet 120% ig tudni hogy hazudik

2017. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a saját táboruk visszaküldte, sőt, felénk egymást győzködték a Fideszesek hogy mindenképp vissza kell küldeni.
2017. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem ez nem olyan rossz arány. Pl. én alapvetően - bár nem minden kritika nélkül - egyetértek a Fidesz migránspolitikájával, de nem szoktam ilyen konzultációs papírokat kitölteni. És sokan vannak így.


Bizony elég nagy szám ez. Hogy ennyien vették a fáradtságot és szántak rá pár percet, a legtöbben csak behajítják a kukába.


Ha hozzáveszem a kvóta népszavazást, ahol darabra többen szavaztak a kvóta ellen mint ahányan pl. az EU tagságunk mellett annak idején - akkor ez nem is olyan kicsi támogatottság.


Az ellenzék ehhez képest mit tud felmutatni?

2017. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Makikám!

Az országban vagyunk kb 9 millióan, ha nem többen...

Ebből csak 1.600.000-en küldték vissza az ívet.

Hogy a fonnyadt gránátba jött ki a Fidesznek a "99%-os" "mindent elsöprő siker"?

2017. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Ja, a tavalyi nemzeti moslék "sikere" "98%-os" volt, most meg "99%"???

Nem furcsa ez az irreálisan magas arány?

Nem veszed észre, hogy a képedbe hazudnak, hülyének néznek?

Teszem hozzá, tavaly 3 millióna küldték vissza az ívet, akkor volt "98%"-os a siker, a mostani 1.600.000 visszalüldöttre meg "99%" "mindent elsöptő történelmi siker"...

Ez most hogy is van? :D

2017. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

4.


Ez ugyanaz mint a választásokon. Aki nem küldi vissza/nem megy el szavazni annak a véleménye nem számít. Mondom úgy, hogy én sem vettem részt ebben a konzultációban sem.


Aki nem fejezi ki a véleményét, annak nem lehet figyelembe venni a véleményét. Vagy ha igen, áruld el, hogyan?

2017. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez ideáig rendben is van. Akkor mondjuk azt (nyíltan természetesen), hogy a konzultációt visszaküldők 99%-a volt ilyen és ilyen véleményen. De ne csak a számokat toljuk az emberek arcába, és főleg ne mondjunk olyanokat, hogy "az emberek" vagy "a magyarok" döntöttek.
2017. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

"Teszem hozzá, tavaly 3 millióna küldték vissza az ívet"

Az egy népszavazás volt. Egyébként, az a fájdalmas igazság, h 1.7 millió szavazattal meg lehet nyerni egy választást, 3.3 millióval pedig egyeduralkodó vagy. H ez jó vagy rossz, mindenki döntse el maga, de lebecsülni nem ajánlatos.

2017. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
És milyen érdekes: a kormány által elvárt válasz mindig a delső, hogy az analfabéta fideszbirka is értse.
2017. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit vártál? Már eleve a kérdések is hibásak voltak, nem csupán a 2 lehetséges opció, amiből az egyik teljes bullshit.

Aki pedig le merészelte írni a saját véleményét, az már egyből érvénytelen.

2017. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!