Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt támogatja Magyaror...

Melyik párt támogatja Magyarországon a halálbüntetés visszaállítását?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Jobbik(régebben néppártosodás után már kétlem), Fidesz elméletileg nem, de majd ha éppen elgurul a pirula és arcon akarják köpni az eut hirtelen támogatni fogják
2017. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Maga inkább örüljön hogy a mai világban már nincs ilyen, vagy ön szeretné ezt a kegyetlenséget?
2017. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
nem tudom én szerintem a halálbüntetés sokkal kegyesebb a tényleges életfogytiglannál persze csak ha magamból indulok ki
2017. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel EU tagok vagyunk,így egyik párt se "támogathatja",mert EU-n belül tiltott a halálbüntetés.

Innentől nicns értelme a kérdésnek,mert még ha a párt támogatná is,akkor se vezethetik be,az EU-tól és a pénzétől pedig egyenlőre függünk annyira,hogy ne tudjunk kilépni.

2017. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tisztàban vagyok vele,hogy az EU jelenleg tiltja,de nincs olyan eus szabàly, ami nem vàltoztathatò meg
2017. júl. 1. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen értelmes ember sem akarhat ilyet. Hőbörgő szélsőségesek pedig mindenhol vannak.
2017. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom kedves Kérdező használod-e még a gyakori kérdéseket, de a Mi Hazánk Mozgalom visszaállítaná.
2021. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!