Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy korábban jobbikos törzssza...

Egy korábban jobbikos törzsszavazònak már csak a fidesz maradt választhatò jövőre?

Figyelt kérdés
Màr az a benyomàsom,hogy Vonànak ha lehetősège lenne, kèpes lenne összeàllni a baloldali bagàzzsal, hogy eltàvoltsàk a fideszt a hatalombòl, de akkor inkàbb màr maradjon a fidesz mind,hogy a Gyurcsàny-bagàzs visszajöjjön ès ùjra tönkre tegyèk az orszàgot, meg minden tetejèben rànk hoznàk a migrànsokat
2017. júl. 1. 09:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
A dolog fordítva áll. Egy koràbban fideszes törzsszavazònak màr csak a Jobbik maradt vàlaszthatò jövőre.
2017. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%

Van rengeteg kisebb párt, amire lehet szavazni. Szerintem az nettó hazaárulást követ el aki a Fideszre és az MSZP-re fog majd voksolni jövőre.

Személy szerint ezeket a pártokat rá se nyomtatnám a szavazólapokra.

2017. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%
A második válasz korrekt.
2017. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%

Pengeélen táncol Vona, ha még nagyon sokat haverkodik a baloldallal, nagyon jófiú akar menni, akkor sokan elfordulnak majd tőlük.


Én is inkább szavaznék a Fideszre, mint bármilyen Jobbik - baloldal összefogásra, ha egy ilyen megtörténne, részemről végeztem a Jobbikkal.

2017. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
27%
2014-ben még jobbikra szavaztam viszont jelenleg gőzöm sincs kire fogok mivel a jobbik elárulta mind azt amit eredetileg képviselt.Az Új kezdet viszont kezd elég szimpatikus lenni mivel nem megy bele abba az ostoba mutogatós háborúba ami a médiában zajlik
2017. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%
Ó te szegény, szavazz a fideszre, ne emészd magad.
2017. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
Ha pártban gondolkodik, igen. Ha nyomorban, akkor is. Úgy látom, van négy betű, ami gondolkodás nélkül mérgezési tüneteket mutat. Gondolkodással talán a különbségek is feltűnhetnek. Bár annak, aki, ha nem Fideszben és Jobbikban gondolkodik, és rögtön Gyurcsány jut eszébe, nyilván nem tűnhet fel semmi, hiszen azt sem veszi észre, mennyi minden, és milyen sokszínű van még ezeken kívül. Jobbak is, rosszabbak is.
2017. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
Ha ez a benyomásod, akkor számít, hogy itt milyen válaszokat fogsz kapni?
2017. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%

Én volt fideszesként és volt jobbikosként inkább szavaznék egy baloldallal összefogó Jobbikra, ha lenne így lehetősége leváltani a Fideszt.

Ma már lassan ott tartok, hogy bárki csak Fidesz ne. MSZP-féle bandát sem akarnék az ország élén, de azok legalább hülyék voltak ahhoz, hogy ilyen profi szinten lopják szét az országot, mint most ami megy.


De amúgy az elmúlt pár évben szinte mindenki olyan szinten megutáltatta magát, hogy az egyetlen pár akire szívesen szavaznék a Kétfarkú Kutyapárt, ami valahol baromira szomorú.

2017. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%
Nevenincs pártokra minek szavazzak,ha az emberek 80 %-a vagy erre vagy arra voksol ,amit említettél.Az lenne egyszer a legnagyobb szám,ha az emberek többsége egy ilyen pici pártra szavazna,de ez nem fog előferdülni.íGY két választásom marad.A jobbikban csalódtam,így nincs más lehetőség.
2017. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!