Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is észrevettétek, hogy...

Ti is észrevettétek, hogy amióta a Fidesz van hatalmon sokkal erőteljesebb a társadalmi feszültség? Illetve egyre rosszabb a közhangulat?

Figyelt kérdés

Most tegyük félre az anyagiakat.


Ha megnézzük olyan szintű uszító propafanda van, amelyre a rendszerváltás óta nem volt példa.

Megvan a legfőbb ellenség: Soros György személyében, akire mindent rá lehet fogni, ő a bűnbak, illetve a liberális ellenzék.

A kormány propaganda fő célpontjai, illetve ott van még Brüsszel és Simicska, előbbi jó arra, ha esetleg valamit nem lehet Sorosra figni, utóbbi pedig a jobboldali ellenzék lejáratását segíti. Illetve vannak még a nenekültek akiket most szintén Soros számlájára írnak.


Ezáltal a kormány simán azt kommunikálja, hogy minden rendben megy Magyarországon, ha valaki elégedetlen velük az Soros ügynök/bérenc, vagy Simicska pénzeli. Máskülönben ő sen szólalna fel a rendszer ellen.


Mindezek mellett órási propaganda hadjárat folyik a fentebb említett kreált "ellenségképek" ellen, a város tele plakátokkal és a TV, rádió, internet sem ússza meg, ráadásul a kormány médiabirodalma is egyre nagyobb, bizonyos médizmok esetében túlsúlyban is vannak.


Illetve az ellenzéket ellehetetlenítő törvényeket is hoznak. Plakát törvény és civil törvény.


A Fidesz tábor a propaganda révén közösen gyűlöl mindent, amit csak kell, illetve az ellenzék közt is nagy a feszültség, látható, hogy egy autoriter, autokratikus rendszer épül ki, melyet csak az EU tart vissza. Ezek mellett mindent meg kéne tenni annak érdekében, hogy le váltsuk a kormányt, ezért is kéne egy erős koalíció, de ehelyett itt is csak a mocskolódás megy.

Ezalatt pedig a Fidesz építi a saját rendszerét.


Ott a példa: Törökország, Oroszország és Fehéroroszország, ahelyett, hogy nyugatra néznénk, szerintem jobban cseng, hogy Svájc, Hollandia éa Svédirszág stb., mint at előbbi példák.


A Fidesz bírkák viszont tapsolnak, érdekemberek és prolik adják a távorukat...


Előttük sokkal kisebb volt a feszültség ha politikától volt szóm, most meg.... utálkozás, gyűlölködés.....


Nektek mi a véleményetek?


2017. júl. 3. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Nem.
2017. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Nem.
2017. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Gyere el Viktor mondd, mit akarsz

Már sok-sok éve folyik a harc

Mire vársz, új stadion épül

Vicsorgó arcod ennek örül

Ez kellett: trafik, narancsos űr

Mire vársz, új stadion épül


Eljön a másnap

Nem lesz több társad

A műved elkészült


Az eszme torzul, feszít a bűn

A pártod lapít, mindent eltűr

Mire vársz, új stadion épül

Akármit gondolsz, az lesz a cél

Hogyha van lelked, a pincében él

Mire vársz, új stadion épül


Ne mutass másra

Ha te vagy a gyáva

A műved elkészült


Eljön a másnap

Nem lesz több társad

Ne mutass másra

Ha te vagy a gyáva

A műved elkészült


Ha nem vagy éppen, ordít a mély

Parancsba adva buta igék

Mire vársz, új stadion épül

Gyere el ember ideje már

Amíg te bujkálsz, stadion áll

Mire vársz, új stadion épül


Ha eljön a másnap

Nem lesz több társad

Ne mutass másra

Ha te vagy a gyáva

A műved elkészült

2017. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Orbant CSAK a sajat hatlma erdekli. Egy beteg ember
2017. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Orbán egy kiégett kommunista, gyűlöletkampányon kívül képtelen bármi másra.


Éjjel nappal plakáton, köztévé, közrádió, nemzeti konzultáció, beszédei csak arról szólnak hogy ő a hős vezér aki mindenki ellen harcol.


Ilyen szintű közhangulat rombolás nem is tudom volt e a magyar történelembe.

Egy bukott beteg ember, kezelésen lenne a helye nem a parlamentbe, őszintén szánom és sajnálom az elmeállapotát.

Nem véletlen tiltakozik azon javaslat ellen hogy pszihológiai vizsgálat alá vessék a parlamenti képviselőket.


Akik meg tapsolnak neki már beleőrültek a nyomorba amit teremtett a fidesz vagy elhiszik az állandó uszításaikat.


Szakorvosra lenne szüksége ez nyilvánvaló.

2017. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%

"

Előttük sokkal kisebb volt a feszültség ha politikától volt szóm, most meg.... utálkozás, gyűlölködés...."


Ha szabad megkérdeznem hány éves vagy? Csak azért vagyok kíváncsi mert én egyáltalán nem emlékszem arra hogy sokkal kissebb lett volna ez a megosztottság csak az ellenség kép változott

2017. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 20 vagyok, sok mindent nem tapasztaltam, de igyekszem visszakeresni a dolgokat és az jön le, hogy ez mindenen túltesz...
2017. júl. 3. 15:36
 8/15 anonim ***** válasza:
10%

hogy ez mindenen túltesz..."


Látszik, hogy 20 éves vagy :D

2017. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%
értem szóval lényegében most tapasztalod meg az élet nehézségeit, így hát megértem miért látod ilyen szemszögből a dolgokat ezért nem ítéllek el.
2017. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%
Franciaorszàg,HOllandia,Svèdorszàg aztàn tènyleg kovetendő pèlda,egyes vàrosnegyedekben nőnek màr èletveszélyes jàrkálni,terrortàmadàsok tucatjai ez aztàn tènyleg követendő pèlda... A Mi borsod megyèk üdülőtelep Pàrizs meg Stockhol egyes negyedeihez kèpedt
2017. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!