Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen rendszer lenne a jó...

Milyen rendszer lenne a jó hazánk számára?

Figyelt kérdés

Gondolom azt tudjátok, hogy Magyarország jelenleg rossz állapotban van gazdasági, társadalmi és más szempontokból egyaránt.


Én úgy hiszem, hogy nem csak a Fidesz hanem a többi párt is ugyanezt csinálná ha hatalomra jutna.

Nem jó rendszer sem a jelenlegi nyugati liberális demokrácia, sem a nácizmus, sem a kommunizmus stb


Milyen rendszer lenne akkor jó amely végre élhető országgá tenné hazánkat? Vagy milyen intézkedésekkel lehetne ezt elérni?



2017. júl. 6. 19:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
Demokrácia még mindig jobb a diktatúránál!
2017. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
A nyugati liberális demokrácia tökéletesen megfelel.
2017. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%

A mostani tökéletes ide, ugyanis a magyarok olyanok, mint a Fidesz. A Fidesz az nem más, mint a magyar néplélek és mentalitás politikai párttá és kormánnyá szerveződve.


"Milyen rendszer lenne akkor jó amely végre élhető országgá tenné hazánkat?"


Miért, a magyarok élhető országban akarnak élni? Én nem ezt veszem észre. Persze vannak kevésbé magyarok, ők tényleg elmennek élhetőbb országokba.

2017. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
A nagyokosoknak ez nagyon is jó rendszer. A többi meg mit számít?
2017. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 szántóvető ***** válasza:
51%

sosem a rendszerrel van a baj.szóval a politikai szemét eltüntetése végett akasztásokkal kell hogy kezdődjön az új korszak.aztán a jelenlegi eu-nak hátatfordítás mert több kárt okoz mint amennyi hasznot hoz.Putyinhoz dörgölőzés,nato-kilépés,szovjet fgyverek telepítésének engedélyezése,cserébe gazdasági kapcsolatok kiépítése a Magyar áru ill élelmiszerexport prioritását szem előtt tartva(plusz olcsó kőolajat és földgázt kell kérni,a kárpát-medence fegyverekkel teletömése úgyis megér minden pénzt az oroszoknak.)mellette kereskedelmi megállapodás a britekkel(a spanyolok általi,egyre inkább akadozó élelmiszerhiányt is meg tudnánk oldani-ha lenne élelmiszerexportunk) [link]

közben elolvastam a 3-as választ:az eu-segélyek sem járnak a végtelenségig,2020 után az eredetileg fejlesztésekre(és nem szétlopásra)szánt pénzcsapokat huss!-elzárják.akkor aztán majd véget ér a jelenlegi kényelmes helyzet,azonnal összeomlik az államháztartás,nem lesz miből költségvetési lyukakat betömködni.

2017. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%
Nem a rendszerrel van a baj, hanem a lakossággal.
2017. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Whitewolf19 ***** válasza:
58%

Meg bizony.. mi is építhetjük az új közel keletet a nyugati liberális demokráciával.. ahol annak vannak szólás és jog szabadság, aki papírok nélkül letaposott terményen keresztül jön.

Nem kell ilyen féle rendszer köszönöm. Erős Közép-Európai rendszer ahol van jog és szabadság is, de az őrület és a deviancia határán belül. Mert egyesek számára többet ér a szabadság, mint a személy ellen elkövetett egyéb atrocitás.

Gazdasági szempontból azt sem tartom előnyösnek, hogy a külföldi felvásárolta és/vagy tönkre vágta a hazai szolgáltatásokat és üzemeket.

A magyarok inkább csak elszegényedtek ezzel a tipusú rendszerrel, a külföldi gyáras keres az itteniek bőrén és gátlástalanul viszi is azt innen ki az országból.

2017. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 hájaaa ***** válasza:
43%
Kanadai vagy Új-Zéland-i liberális demokrácia kb a legjobb. Nem panaszkodnak, boldogok, és jólét is van
2017. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%
Akkor már miért nem a kuwaiti? Vagy a luxemburgi?
2017. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%

Há' én eztet a Kádár-rencert szeretném leginkább, mer' nekem az jó vót. Így dógozgassunk magunknak, gyárcsuk itten a gyárba' a mit tom én mit, de az nem is az én dógom. Csak meghúzom a kart, osztán gyön a darab. Amúgy meg van kockaház, telek, SZOT-beutalló, óccsó a kenyér, tellik Trabantra, május elsején meg van sör és virsli.

Nekem ez így jó vón'.

2017. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!