Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár János azt szeretné,...

Lázár János azt szeretné, hogy ne legyen ennyi vagyis 300 ezer eladó ingatlan az országban?

Figyelt kérdés

[link]

Hogyan számolták ezt ki,hogy 300 ezer eladó ingatlan van az országban ? Ahol én élek ott nem építenek hanem bontanak. Főleg kocka és parasztházakat. Itt ahol lakok ki van írva nem 1 helyen nagy betűkkel,hogy eladó ,de közben a romák már szanaszét vitték nem kell a kutyának sem eszi az idő szóval ezt is ide számolták a 300 ezerbe amit előbb említettem az ilyen eseteket is ?



2017. júl. 8. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván a finom urak nem mennek ilyen környékre, csak a hivatalos nyilvántartás alapján okoskodnak.
2017. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%
Több CSOK használt lakásra? Ez az IDIÓTA FEL akarja verni a használt ingatlanok árát is, most amikor már nagyjából összekuporgattam az árát 10 év alatt? Hát menjen a jó büdös fenébe!
2017. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!