Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jobb egy ilyen világ?

Nem lenne jobb egy ilyen világ?

Figyelt kérdés

-Minimálisra lenne redukálva a dekadencia, a felesleges költekezés, az lenne a cél, hogy mindenkinek az alapvető igényei meglegyenek, de azok könnyen. Hajléktalan szinte alig van, mindenkinek van munkája. Eladósodott ember nincs, mert nem lehet hitelt felvenni. Az életkörülmények a 80-as évekbeli Szovjetunióra hasonlítanának.


-Magyarország újra lenne iparosítva, a legtöbb ember gyárakban dolgozna és városiasodottabb helyeken panellakásban élne.


-Mindenhol egyszerű, robosztus technikát alkalmaznának. Pl. karburátoros, komputer-mentes autók, keverőtárcsás mosógépek. Az utcán mindenhol oszlopokra szerelt vezetéken vinnék az áramot, az utcai lámpák egyszerű szobai villanykörték lennének fémtányérba szerelve. Számítógépeket, mikroelektronikát szinte sehol sem látnánk. Mindenki magának szerelné a gépeket.


Budapest belvárosa pl. így nézne ki:


[link]


Az ábrázolt téren száraz időben piac működne.



2017. júl. 8. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Ès miből àllod a cekket?
2017. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Köszönjük, de már tettél fel egy ilyen kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__87..
2017. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem lenne jobb. És unalmas vagy már nagyon ezekkel az idióta kérdéseiddel, te Wartburg-bütykölő primitív proli. :)
2017. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
De akkor még jobb lenne, ha a nagynénémnek kerekei lennének és gurulna, mint a Wartburg.
2017. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
A világméretű kereskedelem hamar összeomlana, ha az országok ezt az irányt akarnák követni. Nem értem, hogy akarod ezt a rendszert fenntartani, ha magad is számítógépet használsz?
2017. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Csak azért használok számítógépet, mert más is használ, egyszerű adaptáció, evolúciós túlélési mechanizmus.


De ha olyan kuriózum lenne, mint a 80-as években, akkor nekem se kellene.

2017. júl. 8. 16:22
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
A Szovjetuniós mondatig olvastam, tovább nem bírtam és nem is vagyok rá kíváncsi. Köszönjük az újkomcsi kérdésedet.
2017. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%

"az utcai lámpák egyszerű szobai villanykörték lennének fémtányérba szerelve"


Ennek kivételével (a magas fogyasztás miatt) jobb lenne.

2017. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos, akkor kérdező, a 36-ossal együtt mehettek Észak-Koreába. Az a ti világotok :)
2017. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, te erre szoktál felizgulni a csinibabák helyett?
2017. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!