Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország kormánya miért...

Magyarország kormánya miért nem ad ki ingyenesen kérhető könyvet, amit ingyenesen postázna annak, aki kéri?

Figyelt kérdés
Bezzeg a "Sorosista Brüsszel" képes a Mi pénzünkből ilyen könyveket kiadni, de Magyarország kormánya nem, pedig remek propagandalehetőség lenne benne.

2017. júl. 9. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Milyen könyveket ad ki Brüsszel a "mi pénzünkből"??
2017. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Ja a "tényfeltáró" Brüsszeli szórólap, ami elmagyarázza, hogy Orbán a patásördög, már aki olyan butus, hogy nem tudná :DD.
2017. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ingyenesen kapod a propagandát, ha kéred, ha nem.
2017. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

"Ingyenesen kapod a propagandát, ha kéred, ha nem."


EZ NINCS INGYEN!!!


Erre költik a világrekord adónkat, de az utak kátyúsak, az oktatás hanyatlik, az eü alig létezik, és kimenekülnek az emberek az országból.


EZ NINCS INGYEN!!!

2017. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek adna ki könyvelet? Utcai plakátokon, újságokban, tévélben, rádiókban, sőt már a neten is tolják a képedbe a kormánypropagandát, akár kéred, akár nem.
2017. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán olvas még valaki könyvet? :D
2017. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, mert nincs rá pénz.


Brüsszelben nyilvánvalóan pocsékolják mindenre a pénzt. Nemrég olvastam, hogy valami horribilis havi költőpénzük van a képviselőknek, a fizetésükön felül.


Mellesleg, biztos, hogy ők adják ki és nem valami Soros csúfcivil akármi?

2017. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet? Neked nem elég az a vaskos, sötétkék, félévente érkező propagandaújság a kormánytól?
2017. júl. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző hozzászóló vagyok, még annyit fűznék hozzá, hogy lehet azt a vaskos újságot te azért nem kapod, mert csak egy "belső kör" kapja, aki feliratkozott régebben a kormány propagandaanyagaira.

Legalábbis én nem szoktam kapni, nem is küldtem vissza soha semmit a kormánynak, de nagymamám Orbán Viktor faliképét csókolgatva alszik el minden nap, náluk rendszeresen látom a nappaliban a nagy kék újságot (vagy kis könyvecskét - értelmezés kérdése). Szerintem ő valamikor, amikor volt rá lehetőség, rögtön kapott rajta és beküldte a nevét, elérhetőségét, hogy legyen minek örvendeznie az óriásplakátokon kívül. :D

2017. júl. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!