Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik politikai párt van...

Melyik politikai párt van ellene a melegeknek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 21:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%
Fidesz, Jobbik
2017. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8%

Én szeretem a meleget, lehet strandra menni.

Szerintem ez a homokoshisztéria teljesen destruktív a következő generációt tekintve. Azt látják, hogy minden homokos jófej, happy, buborékot fúj, mosolyog, táncol, minden jó. Persze azt nem mutatják, hogy mennyire kínlódnak, kínlódtak ezek az emberek. Nem látják, hogy ez valaminek a kompenzálása.

Innentől minden serdülő, akiben ébredezik a szexualitás ezt látja, és csak a lázadás kedvéért is elkezdi csókolgatni a barátnőjét.

Gusztustalan hisztérikus destruktív felforgatók a Pride-osok!

2017. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Nem látják, hogy ez valaminek a kompenzálása"


Na mesélj még, :'D, mégis minek a kompenzálása?

A melegek csupán egy valamitől szenvednek igazán a melegség okán, a társadalmi kirekesztettségtől.

Ami kapaszkodj meg, nem egy állandó fizikai törvényszerűség, nevezzük inkább múló hóbortnak, jobb helyeken.

De amíg ilyen sötétség tombol, mint benned is addig valóban nem egyszerű.

Az meg, hogy ez választás kérdése, ráadásul divatból, na ne hülyéskedj...

Komoly elképzelés.

Tudod mit gondolok én?

Azok akik azt hiszik ez választás kérdése, szerintem ők maguk elnyomott biszexuálisok, akik elnyomják a saját másságukat és azt hiszik ezzel minden ember így van.

Ha igazi heteró vagy, eszedbe sem jut, hogy lehet mást is választani mint ami vonz.

De remélem azért ezt sikerül feldolgoznod.

2017. júl. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!