Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegeknek csak szerintem...

Melegeknek csak szerintem könnyebb párt találni?

Figyelt kérdés

Szóval, kevesebben vannak és így nem túl nagy a választék, beérik a kicsit hibással is, nem?


Lehet meleg leszek, és akkor lesz párom.

húhúdejó


2014. dec. 17. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha figyelembe vesszuk, hogy a ferfiak kb 5%a meleg es nagyjabol ugyanannyi no van mint ferfi. Akkor ha hetero vagy a lakossag 50%abol valogathatsz, mig ha meleg vagy akkor az 50% 5%-abol ami 2,5%, tehat 20szor nagyobb a valasztekod a nokbol mint a ferfiakbol (persze ebbol meg kijonnek a tul fiatalok es a tul idosek, de ez a melegekre is vonatkozik tehat a 20as arany marad). Ha 20szoros tulerobol sem tudsz normalisat talalni akkor nem hiszem, hogy melegek kozul is tudnal normalis partnert talalni, igy szerintem nem erdemes ezen gondolkodni. Remelem segitettem!
2014. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hidd el, hogy sokkal nehezebb.

17/f

2014. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én heteró vagyok, de rám mindig irogatnak b*zi pasik társkeresőn, le akarnak szopni, meg akarják magukat gudatni, de csajok meg még akkor se akarnak velem ismerkedni, ha én írok rájuk, szóval helyénvaló az érzésed, szerintem is ez az állás. Aki b*zi és pasit akar az regeljen fel love.hu-ra ott sok b*zi van TAPASZTALTAM
2014. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
HÁHÁHÁÁÁ B*ZIK !!!!!!!!!!!!!!!!! HÁHÁHÁ
2014. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szexpartnert könnyebb találni, de párt azt nehezebb!
2014. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, fogalmad sincs a meleg világról, ha ezt gondolod. :D Én szerencsés vagyok mert 2,5 éve boldog párkapcsolatban élek a jegyesemmel, de a meleg baráti körünkből mindenki szingli és folyton panaszkodnak, hogy mennyire szeretnének párt találni, de sajnos leginkább csak szexpartnert lehet.


24fm

2014. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!