Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2018-ban az a párt nyerné...

Ha 2018-ban az a párt nyerné meg a választásokat akit te szeretnél, mit várnál el tőlük rövid illetve hosszabb távon?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A nyertes párt programja, vagy politikai oldala nem érdekel, mert úgy is lopni és hazudni fognak.

Csak annyit várok tőlük, hogy amikor az újságírók(akár Soros személyes megrendelésére) ezt kiderítik róluk, azonnal mondjanak le és írjanak ki új választást. Ha ezt megcsinálják, tényleg tettek valamit az országért.

2017. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a radikális pártokat támogatnám de nem találtam túl ígéretes pártot. Az a baj hogy amit én elvárnák az a mostani "uralkodók"-hoz túl nagy elvárás. Ezekkel nem tudok meg elégedni.
2017. júl. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Örök életet és ingyen sört. Hoppá!
2017. júl. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Hogy gyorsan hozzák rendbe hazánk nemzetközi kapcsolatait, gyorsítsák fel Európai Uniós integrációnkat.

2. Vezessék be az eurót.

3. Hozzák rendbe az oktatást és egészségügyet.

4. Tegyék politikafüggetlenné a médiát.

5. Kiemelkedő jövedelmeket progresszíven adóztassák meg.

6. Erősítsék meg a környezet- és természetvédelmet.

7. Hozzák rendbe az alaptörvényt, hogy helyreálljanak a fékek és ellensúlyok, hozzanak létre politikafüggetlen alapintézményeket, erősítsék meg az alkotmánybíróságot, állítsák vissza a demokratikus garanciákat.

2017. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!