Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sohasem lesz jól élhető...

Sohasem lesz jól élhető ország a miénk?

Figyelt kérdés
Soha sem lesznek nagyobb bérek, alacsonyabb árak, rendes közbiztonság, modern környezet, stb? Miért ilyen ország a miénk? Tényleg orbán viktor és gyurcsány ferenc tette ezt tönkre? De ahogy hallottam előttük sem volt már jó... Én 25 éves dolgozó ember vagyok, de máris bekefáradtam már ebbe az egészbe... Úgy érzem hogy kizsákmányolnak, arra elég a pénzem hogy eltartsam magamat és a barátnőmet, sokszor arra sem és külső segítségre van szükség. És úgy élni mint más országokban, hogy nyaralni, eljárni szórakozni rendesen stb, nem tudok... Fiatal vagyok és úgy érzem kárbavész a fiatalságom emiatt a péngügyi helyzet miatt... Igaz, dolgozhatna a barátnőm is, de ő nem valami talpraesett ember... Egyszerűen képtelen munkát találni és vállalni, még segítséggel sem...
2017. júl. 10. 04:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
A gond ott kezdik hogy a barátnőd nem hajlandó dolgozni. Olyan nincs hogy nem talpraesett ha tud írni olvasni biorobotnak bármely gyárba jól. Mondjuk az ilyen kur.a gyárakban hamar lelépnek más férfivel a nők. Sok kapcsolat szétmegy ilyen helyek miatt. Egyébkéntis a boldoguláshoz mindkét félnek ki kell venni a részét a munkából.
2017. júl. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Fodrász, saját szakmája, de irtó béna benne, sehova se veszik fel, nem veszik komolyan őt, és gyerekesen viselkedik, hiába 23 éves már ... Egy kissé infantilis, úgy szeretem ahogy van, de egyedül tényleg nem megy. Hiába nem albérlet, 180at keresek, de mindent a szó szoros értelmében felélünk!
2017. júl. 10. 04:40
 3/26 anonim ***** válasza:
13%
Akinek nincs semmije, az annyit is ér. Valójában csak lusta vagy, dolgozz keményebben.
2017. júl. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Te nem vagy normális :) úgy beszélsz mintha tudnád, hogy én mennyit és hogyan dolgozom.
2017. júl. 10. 04:45
 5/26 anonim ***** válasza:
46%
Nézd meg Mészárost. Ő keményebben dolgozik egy nap, mint te egész életedben. Vegyél példát róla.
2017. júl. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem vágyok én akkora vagyonokra mint az övé... Havi 300-al bőven megelégednék, erre az összegre érezném azt, hogy megfizetik rendesen a munkásságomat...
2017. júl. 10. 04:57
 7/26 A kérdező kommentje:
Mindannyian sokkal többet érdemlünk ennél! Csak beletörődünk a kevésbe.
2017. júl. 10. 04:59
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy nem. Eddig bármerre mentem az országban és bármilyen embereket ismertem meg közülük, a magyaroknak sehol sem kellett a jólét.

Egyszerűen nem szeretik. Ha a magyar ember elkezdene gondtalan jólétben és kényelemben élni, akkor az rohadt unalmas lenne neki. Olyanok, mint a cigányok, csak egy lightosabb, kulturáltabb kiadásban.

Ez van...

2017. júl. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

De igen. Ha valamilyen okbol az USA meggyengul, es magaval rantja Ny-Europat.


Ennek vannak aprobb jelei, de 1-2 emberolton belul nem fog bekovetkezni...

2017. júl. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
14%

"Nem vágyok én akkora vagyonokra mint az övé..."


Na látod. Akkor sokkal egyszerűbb dolgod van.

Ha nem akarsz 300 milliót, mint M. Lőri és beéred 300 ezerrel is, akkor neked elég csak ezred annyit dolgoznod, mint neki.

2017. júl. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!