Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Miért van az, hogy Magyarországon nagyon sok megyeszékhely illetve kisebb-nagyobb város le van pusztulva?

Figyelt kérdés
Budapesten nem tudom mi a helyzet. Kamionos vagyok szóval járok erre arra szinte már az egész országot bejártam és néha meglepődök,hogy ez b'sszus megyeszékhely illetve város ? Olyan fejletlenek az országban a megyék,hogy ezt nem hiszem el. Múltkor Pécsen jártam olyan lepukkantnak éreztem az egész helyet igazából.

2017. júl. 11. 23:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én K-Magyarországon mit mondjak?

Itt nincs gyerekpulmonológia a kórházban,de még altató se a béltükrözéses vizsgálatokhoz,legutóbb pedig már abból volt botrány,hogy a hullákat a földre pakolták,mert már nem volt mire rakni őket...

A Fő téren nálunk állandóan részeg hajléktalanok vannak,akik a földön fekszenek a saját ürülékükben,de egyébként az egész lakosság szegény,már az luxusnak számít,ha valaki 100.000ft felett keres.

Munka lehetőség nics.

Tanulási lehetőség nincs.

Drága kormányunk reklámozza,hogy most már 2 OKJ-s képzést végezhetsz el ingyen,az egyetlen probléma,hogy ez csak a megyédre vonatkozik,és hiába oktatnak ki téged itt dajkának,ha a településen már az utolsó bölcsőde is bezárt,és Hit Gyülekezete lett belőlle..

Ez az ország már rég megrohadt belülről...

2017. júl. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem kérdező, hogy ezen mi meglepő van.
2017. júl. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%

Azert kerdezo sok mindennel egyetertek, de azzal nem, hogy videken nincs latnivalo, plane Pecsen.

A kulvarosok valoban lerobbantak, bar szerintem sokszor nem jobban, mint a budapestiek. Ugyanakkor Pecs pl.: tele van tortenelmi, kulturalis es termeszeti latnivalokkal. De sok ma videki varos (pl.: Eger, Gyor) is hasonloan all.

Mondjuk Te valsz ezeket a kamionbol nem lathatod.

Ami inkabb baj, hogy ezek mogott nincs megfelelo marketing es infrastruktura.


Igazabol szerintem az a baj, hogy a nagyberuhazasok nagy resze Pestre megy.

2017. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
A turisták csak oda mennek. A fejesek Budapest központú országot akarnak. Én csak azt mondom,hogy 1 külföldi turista egyből Budapestet fogja megnézni és nem Pécset.
2017. júl. 12. 08:19
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos valoban igy van.
2017. júl. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
qererdffel nem kell foglalkozni, meggyőződéses fidesztroll. Csak jelentsétek minden hozzászólását, előbb-utóbb csak eltakarítják.
2017. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Először is,helyiségek kiadók,és nem helységek.

Másodjára: Igen a turisták Budapestet fogják megnézni elsősorban,ahogy a legtöbben Párizst,Amszterdamot,Prágát akarják megnézni.(Bár Budapesten is vannak olyan helyek,amik simán beleférnének az általad említett lepukkant megyeszékhelyek képébe)

Miskolc. Van olyan része,ahova a mentő nem megy ki, viszont észak Magyarország legnagyobb városa,és Magyarország 3.-4? legnépesebb

városa.Annak ellenére,hogy lepukkant az összkép,igenis vannak gyönyörű látnivalói, és van történelme. Az már más dolog, hogy az emberek gyarlók, és nem hajlandóak megóvni. (Palotaszálló Lillafüreden, Barlangfürdő Miskolctapolcán, diósgyőri vár, illetve a nemzeti színház. Sokan nem gondolnák, de az Avasi kilátóról gyönyörű a kilátás.) Jómagam Veszprémben születtem,aztán később a családommal Győrbe költöztünk. Párom miskolci, ő a magasabb fizetés miatt jött ide.

Ami meglepő, hogy Miskolcon olyan viszonylag hosszú(és személy szerint nekem még hangulatos is) sétáló utca van,ahol csak célforgalom hajthat be,illetve ott jár a villamos. Győrben ilyen nincs. Van egy nyúlfarknyi "sétálóutca", de közel sem olyan, mint a Miskolci. Annak ellenére mondom ezt,hogy egyébként imádom Győrt.


Azért van,hogy lepukkantak a megyeszékhelyek,nagyvárosok,mert plakátokra, vizes vb-re, stadionokra van pénz,munkahely teremtésre, hogy az emberek normális színvonalon éljenek,nincs.

2017. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést apró elírás volt :D
2017. júl. 12. 11:07
 19/27 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak nagyon szúrta a szemem. Ugyanakkor vannak kiadó falvak,tehát akár helytálló is lehetne a helység szó.. :D

Bár feltételezem kamionosként nincs szükséged egy saját falura.

2017. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit vársz egy lepusztult gazdaságtól, egy lepusztult társadalomtól, olyan emberektől, akik saját érdekeiket sem ismerik fel, szajkóznak a fejükbe nyomott hazugságokat, és örülnek, ha kirabolják őket naponta ezer trükkel.

A magyar városok állapota szinkronban van az ország állapotával, a társadalom állapotával, egyszóval itt teljes az egyensúly. Van ugyan némi szájtépés, de az is jobbára siránkozás.

2017. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!