Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "Sorosozás" miért zsidózás?

A "Sorosozás" miért zsidózás?

Figyelt kérdés
Ha valaki zsidó, akkor miért kell mindig előhúzni az antiszemita kártyát?

2017. júl. 12. 23:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
41%

#10


Miért, a Trijannonban is szisztematikusan lemészároltak 6 millió embert, akiket egész Európából gyűjtöttek össze?

2017. júl. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
66%

Nem zsidózás.

Aki ezt hozza ki belőle az tipikusan a náci kártyát alkalmazza.

2017. júl. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
16%

#12


Lenácizzák a nácikat? Nahát, ezek milyen szemét emberek!

Szerintem kezdjük el őket irtani, amíg fel nem fogják, hogy nem is vagyunk nácik!!!

2017. júl. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
61%

Ugyanazért, mint amikor ellopják a biciklimet (megtörtént eset), majd a rendőrség kérésére oda kell mennem egy bizonyos helyre beazonosítani, hogy az enyém-e, a bringa. A helyszínen felismerem a kerékpáromat, amit az elkövető tolvaj letagad, majd mire félrenézek már azon lármázik, hogy ez az egész cirkusz csak azért van, mert én rasszista fajgyűlölő vagyok, aki ráhívta a rendőröket, csak azért, mert ő roma.

Az nem baj, hogy a bicikli eltűnésekor fogalmam sem volt ki vihette el, és az sem, hogy nem én küldtem rendőröket, mert valami nyom alapján ők találtak oda... A végén majdnem nekem kellett magyarázkodnom, mert az illető egyből származás mögé bújt, és visszatámadott.

Sajnos a "védett tulajdonságokkal" rendelkező emberek gyakran élnek vissza a helyzettel ilyen módon, ha valamilyen cselekedetükért felelősségre akarják vonni őket.

2017. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

"Lenácizzák a nácikat? Nahát, ezek milyen szemét emberek!"


Nem, szó sincs erről.

Teljesen mást jelent.

2017. júl. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
95%
És akkor mi van, ha valaki zsidó ? Ez csak primitív állatoknak fontos szempont.
2017. júl. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
77%

Már hogy lenne zsidózás?:D

Nálunk kb egy hónapja volt egy sztori, a kiscsávó vergődött, kötekedett.

Valaki megunta, jól nyakon b aszta.

Erre utána mivel jött?

Hogy ő zsidó és ezért bántották :D

A cigányokról meg ne is beszéljünk :D

Rohadt szánalmas :D

2017. júl. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert néhány erkölcsi hulla baller publiciszta kisajátította magának azt a jogot, hogy ők a megaszondói, hogy ki antiszemita és ki nem.
2017. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Azért, mert a többség annak látja, az s, aki zsidózik, az is, aki a zsidózást elítéli.


Meg azérrt is, mert az itteni válaszok közül lepontozzák azokat, amelyek tárgyszerûen értékelnek és fel azokat, aelyek megpróbálják letagadni a tényeket azzal.

azzal próbáljáktagadni, hogy aki tudomásul veszi a plakát "üzenetét", arra azt mondják, hogy "nácikártyázik".

2017. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Nem tetszik ez nekem, hogy zsidókkal vagy romákkal szemben nem lehet kritikát megfogalmazni, mert az akkor már antiszemitizmus meg rásszizmus.
2017. júl. 13. 13:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!