Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem irónikus és álszent, hogy...

Nem irónikus és álszent, hogy a magyar emberek is egyfajta meneküldtek lettek? De magyarország az egyik legnagyobb menekült ellenes ország?

Figyelt kérdés

El vagyok képedve komolya ! Magyarok fele hajléktalan 1 havi bért sem tesz ki egy garzon albérlet . Munka alig van, és egy emebert 3 helyett dolgoztatnak .Ki akarna ide jönni aki teheti menekül innen . Szerintem a menekültek nem akarnak ide jönni csak áthaladnak minek ez a cirkusz ? ?

Nem kell félre érteni, csak szerintem magyarországra nem jelentenek valódi veszélyt csak mű hiszti .


2017. júl. 14. 01:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Így van, Magyarországra az olyan írástudatlan majmok jelentik a veszély mint te! ;P
2017. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Szánni valóak,az biztos."


Így van, pl. mint te is amikor nyomod a szokásos nyomorod kivetítését a gyerekesek, gazdagok elleni fröcsögéseidben.

2017. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!