Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány plakátjai, propagand...

A kormány plakátjai, propagandája, szlogenjei másra is rossz hatással vannak?

Figyelt kérdés
Magamon vettem észre, hogy már teljesen belefásultam, meglátom a tragikomédia Soros plakátot és már fenn sem akadok rajta, hogy te úristen hát ez tényleg 2017-ben Magyarország kormányának a kommunkációs szintje. Egyre immunisabbakká válunk egy IQ nulla, nevetséges színvonalra, hogy Brüsszel veszélyes lépésre készül húúáááá ááálítsuk meg? A gyerekeink ezt tanulják meg mint normális dolog? Csak engem rémiszt ez meg?
2017. júl. 15. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Immunissá váltál, tehát már nem keserít el. Vigyázz, nem mindegy, hogy befásulttá váltál, azaz már számodra"mindegy már mi történik" hozzáállásod van, csak csak már elérted azt a pontot, hogy nem keserít el! Mert attól még, hogy nem tud elkeseríteni, még nem mindegy, és pont emiatt vagy erősebb! Nem törődtél bele, de már nem késztet elcsodálkozásra, kesergésre, különféle reakciókra, és így vagy erősebb! Ne keseredj el, vívd meg a saját harcod, bátran, igazságosan, haragtól mentesen, a célod egy cél elérése legyen ne a bosszú! Sem kesergéssel, sem haraggal, sem agresszivitással nem lehet helyrerázni egy ember gondolkodásmódját, így a társadalmét sem! Menj harcba, de ne fegyverekkel, haraggal, és elkeseredéssel, hanem igazsággal, bátorsággal, szeretettel, és ésszel, különben nem lesz jobb!
2017. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szar lehet, akiknek ez lelki problémát okoz. Elárulok egy jó receptet: Le kell szarni.

Választásokon akkor is csak egy ikszünk vak, ha végigsopánkodjuk a négy évet. :-)

2017. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a bátorság, mert ettől függ, hogy amit elhatározol otthon, azt tudod-e a gyakorlatban is teljesíteni! Ha az első pillanatban elfelejtesz mindent, és visszatér a régi éned, mit sem érnek a világmegváltó gondolatok! Sok szuper megfogalmazást olvastál már, mély gondolatokat, ha te nem, hát ki fogja őket bárkinek is elmondani? Az, aki még nem is hallott róla, az biztosan nem fogja! Panaszkodás helyett bölcsességre és nyugalomra tanítsd az embereket, így többet érsz, mintha felfokoznád a hangulatot és nyugtalanságot teremtenél, és előbb tudnak cselekedni az emberek a problémák ellen.
2017. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Előbb tudnak cselekedni az emberek a problémák ellen, ha nyugalom és bölcsességre tanítod őket. - Így jobb.

(#1 és #3 voltam)

2017. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rám jól hat. Ennyit még nem röhögtem.
2017. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na de és a gyermekeink, a fiatalság? Az ő fiatal, fogékony elméjük ezt hip hop elkönyveli, mint teljesen normális kormány kommunikáció, minden rendben, így kell ezt, ne tessék nevetni! Ők már a jövőben semmi ilyesmin nem fognak megrökönyödni, mert emlékeznek majd erre. Borzasztó károkozás véleményem szerint:(
2017. júl. 15. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Ugyan már, kérdező, fogadjunk, hogy pl egy pride felvonulás látványától nem féltenéd ennyire a gyermekek érzékeny lelkét... :-)
2017. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
2017. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kellemes meglepetés az Index videója, jó látni, hogy a Fidesz a borzasztó mennyiségű közpénzünkből nem tud agyat mosni akkor sem ha már nem kapjuk fel a fejünkte rajta mert hozzászokatott ehhez. Szegények vagyunk, sokat küszködünk, de nem hülyék. De azért remélem, ha ez a kormány megy soha többé ilyen szintre nem süllyed egyik sem a jövőnkben. Őszintén nem is értem ennek a kormánynak a marketinges, kommunikációs team-je az valami fogyatékosok egylete? Honnan veszik a példát, van olyan, ténylegesen létezik ország ahol ez bevált?
2017. júl. 16. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!