Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok jó munkát...

Mit gondoltok jó munkát végzett a Fidesz az elmúlt 7 évben? Ti jobban éltek most mint 2010 előtt?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 12:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban élek viszont ennek semmi köze nincs a kormányhoz önerőből álltam talpra nem állami segítséggel.
2017. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jobban élek, évről évre. De mi köze ehhez a Fidesznek? Egyszer sem ment el helyettem egyik kormánytag sem dolgozni. Ami jobb, az attól jobb, mert tettem érte, nem keveset.
2017. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jobban az egykulcsos adó miatt így a nettónk sokkal több lett.

Viszont ez ugye a magas fizetés miatt van tehát ha a másik oldalon lennék akkor meg rosszabb lenne. Igazából nem vagyok velük annyira elégedett. A pénzszórás a plakátokra is gusztustalan persze nem ez a legnagyobb baj az országban de attól még gusztustalan. Mi abban a helyzetben vagyunk, hogy amit hozott nekünk plusz pénzt a Fidesz azt érezzük amit meg elcsesztek annak a hátránya minket nem sújt igazán. Tehát jobban élünk de ez nem azért van mert az országnak olyan jó az állapota.

2017. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor végzett volna jómunkát ha az ország kilencven százaléka jólélne és csak tíz százalék nem. Sajnos ez pont fordítva sikerült nekik mert a kilencven százalék él rosszúl, miközben ők dolgoznak a legtöbbet és ők fizetik a legtöbb adót, a tíz százalék meg dőzsöl a javakba, és ebbe a tit százalékba benne vannak azok a politikusok is akik erről tehetnek.


Orbán a választások idején azzal kábította az embereket hogy ha rá szavaznak akkor pár év és minden rendben lesz, ( az elrugaszkodás éve, a felemelkedés éve stb) rá szavaztak és már lassan négyszer pár év is eltelik és még mindig nincs rendben az ország. Egyes emberek (fideszesek) dúsgazdagok lettek de a többség az vagy stagnál vagy elszegényedik végleg, nagyon kevés olyan ember van aki nem fideszes és mégis feljebb tudott jutni a saját erejéből, és ez a jövőben sem fog változni mert a focimániás szájnyalogató továbbra is a gazdagokat és a haverjait(strómanjait) fogja állami pénzel tömni a kisemberek adójából.

2017. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én valamivel jobban élek, de ezt nem a kormánynak köszönhetem. Ha pedig azt nézem, hogy mennyivel jobb lehetőségeik voltak az előző kormányoknál (már eleve a "2/3" miatt is), akkor egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy jó munkát végeztek. Sőt...
2017. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jobban élek, de ez kis részben köszönhető csak nekik, nagy részben annak, hogy kilábaltunk a gazdasági válságból (olyan ágazatban vagyok vállalkozó, amit erősen érintett), és én is törekedtem előrehaladni. A Fidesz döntései közül a KATA-s adózás kedvezett nekem. Ismeretségi körömben az egykulcsos adó és a családi adókedvezmény tett jót sokaknak.

Ettől függetlenül nem szeretjük a Fideszt, de a pár jó döntésüket el kell ismernünk.

2017. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!