Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az olyanokról,...

Mit gondoltok az olyanokról, akik szerint felesleges a nyugdíj, a TB, meg a segély, mert mondjuk egy öreg az elfekvőben tőzsdézhetne a hasára fektetett laptop-ról, hogy fedezze a saját ellátása költségét?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban találkozok ilyen nézetekkel. Valaki konkrétan leírta (sajnos nem tudom hol), hogy egy rákos öreg néni feküdhetne úgy az elfekvőben, hogy közben a hasára tett laptop-ról tőzsdézik. Így finanszírozza azt, hogy utolsó napjai egy kényelmes kórházi ágyban, nepedig az utcán teljenek, így ő is jól jár, és az államnak se kerül pénzbe.

2017. júl. 17. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Én az öngondoskodás híve vagyok.

Vagyis, legyenek alacsonyak az adók, kicsi állami szerepvállalás, magánnyugdíj, magánegészségügy.

Az állami egészségügy egyedül az életmentő műtéteket állja.


Egyrészt, ez motiválná az embereket,hogy ne szívják a cigarettát, ne vedeljenek annyi alkoholt, egészségesebben étkezzenek, sportoljanak.


Én jelenleg is magánegészségügyben gyógyíttatom magam,ha valami baj van.Mindig időpontra megyek, nincsenek órás várakozások, nincs lekezelő orvos,nővér.Minden tiszta, modern, felszerelt, kulturált.

2017. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ekkora kamu szart :D
2017. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez ilyen egyszerű lenne, hogy felütöm a laptopot, tőzsdézek oszt gyün a zsé, tele lennénk csiliomosokkal...

Ilyen szintű baromságot az MLM-huszárok szoktak kitalálni általában.

2017. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
bírom, amikor valaki olvas valami idióta kommentet, majd kiír róla egy kérdést, mintha 10/7 ezt gondolná..
2017. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
80 éves nénike a piacon kiszórja a pénzét, hogy az eladó válogassa ki, mert nem lát. El tudom képzelni mit zongorázna egy laptopon, amikor nemhogy érteni, de még elolvasni se tudja a kifejezéseket.
2017. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig már azt hittem, ma már nem hallok elmebetegebb ötletet, erre tessék...
2017. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem kell olyan hirdetésekre kattintani, ami azt ígéri, hogy 10 perc alatt meggazdagszol.
2017. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nehogy kelljen bármilyen szociális juttatás is.

Az emberiség önmagát fogja kiírtani.

2017. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

"Egyrészt, ez motiválná az embereket,hogy ne szívják a cigarettát, ne vedeljenek annyi alkoholt, egészségesebben étkezzenek, sportoljanak. "


Szerintem meg még több cigit szívnának,mert nem tudnák elképzelni,hogy a magyar vállalkozó által adott nagyszerű minimálbérből hogyan fizetne ki egy foghúzást,nemhogy egy komolyann műtétet.


Agyatlanok az hozzád hasonlóak.

Két alapvető pillére van a társadalomnak,az oktatás és az egészségügy,ha ezt luxus cikké tesszük,az a társadalom halott.

2017. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Most megpróbálom elképzelni, ahogy a 85 éves vastagbélrákos Mari néni két infúzió közben, pelenkázás után gyorsan megír egy C# kódot, aztán vesz 150 Exxon részvényt, elad 200 MOL részvényt, aztán egy gyors kemoterápia, majd este, lámpaoltás előtt csúsztat egy húszezrest a fiatal, pajkos ápolónak, és...

Na, mindegy, hülye vagy, fiam!

2017. júl. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!