Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok zsidózása a...

A liberálisok zsidózása a politikában kontraproduktív lehet?

Figyelt kérdés
A magyar kormány kiterjedt kampányt indított Soros politikája ellen. A liberális ellenzék válaszul Soros zsidó származását hangsúlyozva, erre alapozva antiszemitizmussal, nácizmussal vádolja a kormányt az ellenkampányban. Érthető ha a szándék, hogy védjék a korábban üldözött magyar zsidóságot, ugyanakkor viszont ezzel összemossák a közvéleményben a magyar zsidóságot Sorossal és azt sugallják, hogy Soros politikája zsidó politika. Így az azt ellenzőket a zsidók ellen hangolhatják.

2017. júl. 17. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Röhej az egész és máig nem látom hogy mitől antiszemita ez a baromság.

Ennyi erővel a liberálisok meg cigányellenesek.

2017. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Szeretem, amikor összemosod a teljes ellenzéket, mintha egyetlen borg kollektíva lenne...
2017. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert egyértelműen ennek a plakátnak a mintájára készült: [link]
2017. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
#3: dehogy készült annak mintájára. És főleg nem egyértelműen.
2017. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
A fidesz nem volt antiszemita, hiszen nem Soros György származását szidták, hanem csak Soros politikájára hívták fel a figyelmet! (Mely politika az, hogy muszlimokat hívnak be, akik miatt elég szépen támadva volt az európai zsidóság, ki is az antiszemita? SENKI SEM! Soros sem az, csupán érdekember, a fidesz is érdekből plakátoz). A liberálisok nem járattak le egy zsidót sem, az embereket pedig a folyamatos immár évtizedek óta tartó huzavona készíti ki, melyre úgy reagálnak, hogy már el sem mennek szavazni! Innentől kezdve pedig a kérdés értelmetlen!
2017. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Nem az az antiszemita, aki rámutat egy aljas antiszemita antiszemitizmusára, hanem aki csinálja az antiszemitizmust.


Szóval azért már nehogy a lakvár tegye el a nagymamát, azért a pofátlanságnak is legyen már valami határa.

Értem én, hogy a Fityesz szavazói simán megzabálják, hogy a fekete az fehér, a meleg az hideg, az ég pedig nagybőgő, de azért legalább a padló állítsa már meg az IQ zuhanását, jó?

2017. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
#4 Jó, hát ha te nem akarod látni, az a te bajod, asszisztálj csak a náci kormánynak.
2017. júl. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen.


Keress rá a legendás Kálmán Olga - Shiffer András párbajra az ATV-n


Shiffer szépen kioktatja Kálmánt, hogy ezzel a túlfűtött antiszemitázással meg érzékenykedéssel maguk alatt vágják a fát.

Kálmán Olga meg percekig nem kapott levegőt.

2017. júl. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

"Jó, hát ha te nem akarod látni"


Az a baj, hogy nincs mit.

Persze nyugodtan leírhatod, hogy mit kellene, de nem teszed te magad se, mert nincs mit.

2017. júl. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én katolikus vagyok. És aki nem ért velem egyet bármily kérdésben, az innentől antikatolikus... Szóval, azt így nem lehet csinálni.
2017. júl. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!