Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az izraeli...

Mit gondoltok az izraeli miniszterelnök látogatásáról? Orbán- Netanyahu.

Figyelt kérdés

Sok sajtó orgánum és a közös tájékoztató szerint "történelmi pillanat történt". És aláírtak két megállapodást is. + Lesz még a V4 csoporttal is valami beszélés.


Videó:

https://www.youtube.com/watch?v=As8m18bIZd8

Vélemények?


2017. júl. 18. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Magyarországon valóban nincsen kormányzati antiszemitizmus. Pár idióta náci van az országban, de ennyi mindenhol van sajnos :/
2017. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Izrael egy terror állam akik ártatlan palesztinokat ölnek meg. Nem vagyok náci, antiszemita csak anticionista.
2017. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Cionista érdekszféra bővítés...
2017. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem korrekt.
2017. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én nem örülök neki bevallom.

Ez az "ország" más ország területén élősködik, meg foszforbombát használ(t) civilek ellen, meg a vizet lopja, más államok területét bitorolja (Golán-Fennsík). Az tényleg a legkisebb, hogy illegális telepeket épít, meg a palesztinokat ellehetetleníti.


Nem is értem hogy Orbán miért hívta ide vagy most mi van. Én hajlottam arra, hogy támogatom őt, de ezek után biztos nem.

2017. júl. 18. 18:42
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
EU-val és az Uniós tagországokkal nem akar tárgyalni, csak Kínával, Oroszországgal, Romániával, Izraellel, a balkáni, közel- és távolkeleti országokkal.
2017. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek veled, kérdező. Egy normális világban saját országuk sem lehetne.
2017. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, minek hívták ide. Arra tippelek, hogy Izrael pillanatnyi Soros ellenessége miatt. De ez túl nagy ár egy kis önigazolásért cserébe - szerintem.
2017. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon alulinformáltak vagytok és ráadásul pártoltok egy olyan népet, ami nem is létezik. Olyan ország, hogy Palesztina és olyan nép, hogy palesztinok nincsenek. Azt a területet Palesztinának nevezték el a britek, mikor az ő fennhatóságuk alá került a második világháború környékén. Azok arabok. Izraelben az arabok teljes jogú állampolgárok, senki nem bántja őket. Ehhez képest Izraelt lépten nyomon megakarja semmisíteni Irán pl. Ha nem lennének a zsidók, ott nem hogy fejlődés nem lenne, de az arabok éhen és szomjan pusztulnának, mert a kecsketenyésztésen kívül nem sokat tudnak összehozni. Izraeltől nagyon sok mindent lehet tanulni, többek között ők az egyetlenek, akik ténylegesen fellépnek a muzulmán terrorizmus ellen. Míg Európában babusgatják a terroristákat és a családjukat, addig Izrael egyből likvidálja őket, a család házát lebuldozerolja, stb. Nem ártatlan emberek házait szokták lerombolni, hanem olyanokét, akiknek terrorizmushoz van közük. Ezen kívül egy nagyszerűen működő ország, tényleges demokráciával. Svájchoz hasonlítanám. A mai Izrael területén már Krisztus idejében is zsidók éltek, mellettük még keresztények és muzulmánok. Aki a palesztinokat sajnálja meg támogatja, az direktbe támogatja a szélsőséges iszlámot, ezen gondolkodjatok el. Hezbollah, Hamas és társai mind semmibe veszik a nemzetközi béke nyilatkozatokat és szerződéseket, folyamatosan támadják Izraelt. A zsidók egy élhető országot teremtenek mindenkinek és ez a fontos.
2017. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez így oké, mert Orbánhoz jött, és nem Csurcsány Ferenchez.

Ez a Soros-plakátok a hazánkban a Fidesz kormány alatt történik, de ha ezt a Jobbik kormány alatt (akiket antiszemita megjegyzései miatt talán jogosan antiszemita váddal...) szóval nem biztos Vonához jött volna s, hogy kiáll mellette.

Nagy kérdés. Ha ezt a "gyülölet-kampányt" a Jobbik csinálja, akkor könnyebben húzhatták volna rá az antiszemita köntöst, a párt múltja miatt. Érdekes "mi van ha" kérdéseket vett fel.

2017. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!