Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem viszi fel a kormány...

Miért nem viszi fel a kormány az érettséginél az eléségeshez szükséges százalékot 50re?

Figyelt kérdés
Akkor ismét rangja lenne az èrettséginek és nem lenne a humànszakokon tùlkèpzés.
2017. júl. 21. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ez önmagában bármin is változtatna.
2017. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Míg ilyen tragikus az oktatás minősége, igazságtalan lenne ilyen követelményeket támasztani a diákok elé. Először az oktatási rendszert kellene átalakítani és utána már én is támogatnám a határérték emelését.
2017. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor vagy az oktatás színvonalát kellene emelni annyira, hogy a diákok teljesíteni tudják, vagy bevállalni az égést, hogy többen buknak az érettségiken, mint amennyien átmennek.
2017. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Ma már az érettségi semmilyen életminőségjavítást nem eredményez. Régen ezzel el lehetett helyezkedni jobb állásokban, meg irodistáknak. Ma már amikor a diákok 50%-a valamilyen büfésulis lesz az érettségi semmit sem jelent. Pista bácsi a kocsmában is letette mára :D
2017. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Én érettségivel és szakmával sem mentem semmire sem ! Na mi van sarki multi
2017. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Úgy nem is tudom, mire jó? Van az embereknek, hogy legyen.

Pár éve lett egy gimis tanárnő ismerősöm. Ledöbbentem, kiket kell átnyomni az érettségin.

Mind ettől függetlenül, anyagi dolgokon nem segít. Mindenféle protekció nélkül, 8 általánossal, tíz évvel ezelőtt is meg lehetett keresni a 250 nettót és még robotolni sem kellett érte.

Aki nem megy tovább, nem igazán ér semmit az érettségivel.

2017. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%
Azért aki nem ér el 50%-ot alapból, az szinte meg is érdemli.
2017. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Azért aki nem ér el 50%-ot alapból, az szinte meg is érdemli."


Igen, én is jót röhögtem a válaszokon :D

Mintha azt mondta volna a kérdező, hogy 90% és persze minden évben érettségizni kell :D

Elég szomorú, hogy ehhezó

2017. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem foglalkoznak ilyesmikkel.

Meg akkor jönne az ellenzék, hogy rossz az oktatás, és így akarja a Fidesz ellehetetleníteni a diákokat stb.

2017. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne vigyék fel...most vagyok középiskolás és egy "atlagos" suliba járok...enek ellenére az oktatás a béka s*gge alatt van.

A nyelvoktatás semmi ( álltalános sulihoz képest vissza fejlődtem) úgy hogy keresnem kell külön tanárt.

Talan a töri az egyetlen ami úgy mond jobb, de abból is az új atlasz ritka rossz. Ha a tanarunk nem lenne ennyire jó akkor sehol se tartanánk.

2017. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!