Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány nem fél attól, hogy...

A kormány nem fél attól, hogy ha minden fiatal aki teheti kivándorol külföldre, akkor idővel kihal az ország?

Figyelt kérdés

Megdöbbentő, hogy az összes fiatal 18-25 közötti ismerősöm készül külföldre menni, és sok ismerősöm már rég kint is van.


Ha ez így halad, akkor komoly vészhelyzet alakulhat ki hamarosan, mert szinte csak az öregek maradnak idehaza, bár ismerek olyan 50-es házaspárt is, akik nemrég költöztek külföldre. Ha a Fidesz népellenes politikája ennyi embert elüldöz az hazájából, akkor nem lehet, hogy valami mégsem stimmel annyira? De amikor ezt a többség felfogja már lehet, hogy késő lesz?



2017. júl. 23. 04:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
28%
10 éve is minden 18-25 éves azt mondta, hogy márpedig ő kimegy. Aztán mégis vagyunk még.
2017. júl. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#1-es. De 10 éve közel sem volt ilyen mértékű kivándorlás. Ennek utána is tudsz nézni ha akarsz.
2017. júl. 23. 05:03
 3/31 anonim ***** válasza:
27%

2011ben nyílt meg teljes egészében a szabad munkavállalásra jog


ennek utána is nézhetsz ha akarsz

2017. júl. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De ha itt olyan jó lenne, csak nem mennének annyian...
2017. júl. 23. 05:07
 5/31 A kérdező kommentje:
Én ismerek olyan fiatalokat is, akik nem is csak a pénz miatt mentek ki, hanem, hogy úgymond megszabaduljanak ettől a szélsőjobboldali légkörtől, ami most idehaza uralkodik.
2017. júl. 23. 05:10
 6/31 anonim ***** válasza:
26%

Készülni lehet, menni egy más dolog.

A legtöbben visszajönnek. A legtöbb kintdolgozó minimál bért keres, amiből nem nagyon ugrálhat, és mindenféle népséggel laknak eggyütt. Magánélet szinte 0, igen kevesen képesek igazán beilleszkedni.

Nekem is sok ismerősöm kint dolgozik, de csak 1 él önálló lakásban a családjával. Az albérletárak rettentő magasak.

Normális munkához jó végzettség kell és jó nyelvtudás, az itteni középfokúval csak alja munkát kapsz.

2017. júl. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
#8 Én pont fordítva látom. Aki valamennyire kompetens és valóban jó a szakmájában, az többnyire külföldre megy, itthon meg már csak a legalja marad.
2017. júl. 23. 05:36
 8/31 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a kormány nem ismeri el, hogy ez történik.

Nekik van egy meseviláguk, ahol Magyarország a világ közepe és mindenki ide akar jönni, hogy itt éljen. A fiatalok is csak kalandozni mennek nyugatra.

2017. júl. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%

"az orbánfóbián tényleg nehéz segíteni"


Hán! Én sem értem ezt a nagy orbánfóbiát, amikor olyan remek egy ember!

2017. júl. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező már százszor el lett mondva hogy közel sem tőlünk mennek ki a legtöbben, sőt. Képtelen vagy felfogni? Pedig ehhez egy átlagos iq szint is elég lenne. Arányokat nézve nagyon sok országból jóval többen kimennek nyugatra mint tőlünk. Úgy hogy jó lenne ha befejeznéd itt a hazudozást mert ennek már úgy se dől be senki. Azért belinkelem az adatokat hátha leszoksz a hazudozásról [link]
2017. júl. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!