Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt sem tudnám, ki az a Soros...

Azt sem tudnám, ki az a Soros György, ha a kormány nem hívja fel a figyelmemet, sosem láttam migránst, miért kéne gyűlölködnöm?

Figyelt kérdés

Sok ilyen dolog van, amiről nem is tudtam volna, hogy létezik és az ég világon semmiben sem befolyásolnák az életemet, az egyik ilyen Soros, a CEU meg még rengeteg minden. Illegális bevándorlót azon kívül, hogy volt kb. 1 hónap, amikor kizárólag keresztül haladás céljából az országon voltak a pályaudvarokon, ami éppen útjukba esett az ég világon semmit nem ártottak és senki nem is akart itt maradni. Könyörögtek a rendőröknek, hogy engedjék tovább őket, de Orbán erőszakosan itt tartotta őket egy ideig, hogy ezzel ellenségképet tudjon kreálni. Ez szerintem undorító volt már akkor is.


Mi értelme van a sok gyűlölet kampánynak? Ki az a hülye aki még vevő erre?


2017. júl. 23. 21:40
1 2
 11/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
Ne gyűlölködj. Lazítsál.
2017. júl. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mert ez a parancs: érik a narancs!
2017. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!