Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kilépnénk az unióból akkor...

Ha kilépnénk az unióból akkor lehetőség nyílna a nem kívánatos kisebbségek jogainak elvételéhez?

Figyelt kérdés
Mindannyian tudjuk kikről van szó. Azokról akik nem képesek beilleszkedni a társadalomba, és jórészt bűnözők. Talán van köztük 1% aki normális, de az nem jelent semmit.
2017. júl. 24. 10:06
1 2 3
 11/27 Andizsuzsi ***** válasza:
78%
Miért nem vagy elég tökös felvállalni, hogy cigányozni jöttél?
2017. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
70%

Ühüm, és ki dönti el hogy ki a "nem kívánatos kisebbség"? Mi van, ha holnap te leszel az, mert teszem azt kiderül hogy dédnagyapád negyedvér kisebbség volt? Gondolkozz már egy kicsit.


A 6-os eszméletlen naivitását meg inkább nem kommentálom.

2017. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Én az 1800-as évekig vissza tudom vezetni, hogy csak magyar őseim voltak. Szóval ez nem talált. :) A családunk pedig tisztességes.
2017. júl. 24. 13:15
 14/27 anonim ***** válasza:

6. vagyok


Lol én vagyok a naiv, miközben ti véditek a c.-ket foggal-körömmel? :D hát nálatok valami eszméletlen sötétség uralkodik vagy csak nem tettétek még ki a lábatokat a budai elitkerületből.

2017. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nem válaszoltál arra hogy a kisebbségek jogainak elvételtől milyen eredményt vársz? Szerinted felhagynak a bűnözéssel? Talán az oktatásukat kellene megoldani és segíteni hogy munkához jussanak.
2017. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező,ha nem lenne Unió,akkor sem vagyunk nácik.
2017. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Jelenleg is pozitív diszkriminációban van részük, de egyszerűen képtelenség alkalmazni őket, mert olyanok mint az állatok. Képtelenek civilizált emberként viselkedni.
2017. júl. 24. 13:57
 18/27 anonim ***** válasza:
91%
Én kétlem hogy pozitív diszkriminációban van részük. Már az elemi oktatás terén is hátrányban vannak hiszen rosszabb képzésben részesülnek. Ha állatként tekintesz rájuk és ezt érzékelteted, akkor mit vársz tőlük?
2017. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Amit te pozitív diszkriminációnak hívsz,azt úgy hívják,hogy az esélyegyenlőség hiánya.
2017. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Molyember ***** válasza:
91%
Ha már most félsz a cigányoktól, akkor képzeld el, mi lenne, ha még jobban perifériára szorítanák őket. Még zárt ajtó mögött is reszkethetnél tőlük. Az a baj a szélsőjobbos nácikkal, hogy pont ugyanolyan károsak az országra, mint a legutolsó, bűnöző cigányok.
2017. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!