Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kilépnénk az unióból akkor...

Ha kilépnénk az unióból akkor lehetőség nyílna a nem kívánatos kisebbségek jogainak elvételéhez?

Figyelt kérdés
Mindannyian tudjuk kikről van szó. Azokról akik nem képesek beilleszkedni a társadalomba, és jórészt bűnözők. Talán van köztük 1% aki normális, de az nem jelent semmit.
2017. júl. 24. 10:06
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Én senkitől se félek. Mindkét nagyapám járt a keleti fronton és hazajött. Apám hivatásos katona volt... Bennem egy cseppnyi félelem sincs.
2017. júl. 24. 15:33
 22/27 Andizsuzsi ***** válasza:

"Én az 1800-as évekig vissza tudom vezetni, hogy csak magyar őseim voltak"


Mind a kb 200 felmenőd családfáját végigvezetted?

2017. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
25%

Annyiban igen, hogy az EU utána nem pampoghatna. Az ENSZ meg a többiek nyilván méltatlankodnának, hogy mitmerészelsz, ésmostazonnal, mertkülönben, de pl. a franciák tudták kezelni ezt a kérdést. Azt felelték, hogy "pofátokat befogjátok mind, ez belügy!", és kussolt is szépen az összes.


"csak meg ne lepődj ha majd tőled vesznek el jogokat"

"Másrészt igaza van a másodiknak, lehet ilyet csinálni, de ne csodálkozz, ha majd te is szorulsz(ha nem is ilyen mértékben)."


Itt a kisebbség jogainak az elvételéről volt szó, nem a többség jogairól...


"Talán az oktatásukat kellene megoldani és segíteni hogy munkához jussanak."


Már másfél évszázada próbáljuk, és csak nyeli nyeli a pénzt. Belegórálunk még pár százmilliárdot a feneketlen kútba, vagy beismerjük végre, hogy az integráció csődöt mondott?


"Ha állatként tekintesz rájuk és ezt érzékelteted, akkor mit vársz tőlük?"


Ha állatként viselkednek, hogyan kéne rájuk tekinteni?

És mellesleg nemcsak itt, hanem az összes környező országban. Hazapaterolták őket Angliából, Kanadából és Svédországból is, véletlen nem sejted, ennek mi az oka?


Lehet nyugodtan nácizni, fröcskölődni, és hogy még nagyobb legyen az orgazmusotok, le is pontozhattok. Visszakapjátok, pindurkát se féljetek.

2017. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Alapjogtipró katonacsalád. Marha tisztsségesek lehettek! Tisztességes embernek ilyen eszébe se jut.
2017. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Én az 1800-as évekig vissza tudom vezetni, hogy csak magyar őseim voltak"


Előtte meg szerb, német, román, török stb őseid voltak :)

2017. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Én senkitől se félek. Mindkét nagyapám járt a keleti fronton és hazajött. Apám hivatásos katona volt... Bennem egy cseppnyi félelem sincs.

"


Nevetséges vagy:D

2017. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
sztem a magyarok sem tisztességesebbek, mint a cék. talán civilzáltabban csinálják,de ugyanolyan becstelenek.
2018. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!