Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jövőképet vizionáltok...

Milyen jövőképet vizionáltok magatok elé, amikor úgy vélekedtek, hogy 2018-tól is a Fidesz fog "kormányozni"?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 16:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

Tovább emelkednek a fizetések, lesz pár rezsicsökkentés. Az EU hőbörögni fog továbbra is a migránsok miatt és csinál pár szankciót, de Orbán kitart.


És nem fog kormányozni, hanem tovább kormányoz !

2017. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
Nagyjából ugyanolyat, mint ami most van.
2017. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem rettegek, ha arra gondolsz. De még mindig szebb jövőkép tárul elém a fideszre, mint a Nagy Összefogásra gondolván.
2017. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Kedves Kolompár Úr! Ha leír nekem pár elfogadható magyarázatot arra, hogy mi másért ócsárolják folyamatosan az Uniót, és hogy mi más céljük lehet a Brüsszeles plakátokkal, akkor elhiszem Önnek, hogy a génjeimben van a drog. Egyébként ennyi erővel én is elmondhatnám ugyanezt rólatok, mert én meg azon hüledezem, hogy ennyire nem látjátok a fától az erdőt...
2017. júl. 24. 17:13
 15/22 A kérdező kommentje:
#13: Nem az érdekel, hogy mennyire rettegsz, hanem, hogy szerintetek mennyire lesz élhető az ország, mert most csak épp nem halunk éhen... Ahhoz, hogy elmenjünk, pedig pénz kell, amit lassan tudnék eltenni. Azon vacillálok, hogy elkezdjek-e gyűjteni, vagy sem...
2017. júl. 24. 17:19
 16/22 anonim ***** válasza:
49%
Ha a kisebb betűket is elolvasod a plakátokon, megtudod, miért "ócsárolják" Brüsszelt. Hadd ne tartsak felvilágosítást arról, ami a csapból folyik hónapok, sőt, lassan évek óta. De az, hogy a magyar kormány nem ért mindenben egyet az EU-val, nem jelenti azt, hogy alapjaiban utasítja azt el. Számos ellentét van az EU-n belül mégsem lépeget ki senki, a briteket kivéve. Ők az elrettentő példa, jól megszívták. Legszívesebben visszatáncolnának, talán ez is fog történni.
2017. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Ilyen kormányzást akartok, Fideszesek?

Erőszakost, aki megzsarolja az egész országot, napi szinten szitja a gyűlöletet, provokál, uszít, gerjeszti az indulatokat?

Újabb 8 éves kőkemény agymosás kell nektek?

Akkor szavazzatok rá!

Csak bátran!

Út a totális diktatúra felé!

Már így is, féldiktatúra van, ez nem "kormányzás"!!!

2017. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Szerintem, nincs igazad abban, hogy néhány dologban nem értenek egyet, akkor nem olvastál ezzel kapcsolatban eleget. Majdnem minden nyilatkozatban vagy interjúban megtalálható az EU ócsárolása. Szerinted akkor puszta kíváncsiságból kezdtünk el kelet felé nyitni? Nagy-Britannia pedig nem bánta meg a brexitet, ezt nem tudom, honnan veszed. Attól még, hogy a szavazók egy része megbánta, nem jelenti azt,, hogy a hatalmon lévők is így vélekednek.
2017. júl. 24. 17:33
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Az attól függ. Ha bal lábbal kelek fel, akkor sötétet, ha jobb lábbal, akkor csudálatosat...
2017. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én már 11 éve ugyanott dolgozom jövőre is ott fogok lenni nem számít ki kormányoz. Nem vagyok közslkalmazott nem függök a kormánytól. A cég fizet ha emelés van a cég emel nem az állam. Inkább függ a jólétem a nyugati országoktól. Mert minél több melóst szipkáznak el innen nekem annál többet emelnek.
2017. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!