Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Göncz Árpád politikai öröksége...

Göncz Árpád politikai öröksége, miért nem fontos holisztikusan a magyar társadalomban?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet ennyi év után sem összekötő, Fidesz szimpatizáns, Jobbik szimpatizáns és MSZP valamint az összes többi párt szimpatizánsai, és pártatlanok , függetlenek közt?


Politikai direktívája, és élete pedig szerintem igazán olyasmi a III. Magyar köztársaságban ami nem elenyésző, folyamatosan figyelni kéne rá. Nem?


Szerintem nem tisztességes, hogy valakit aki olyan mint Ő bárki nem ismerjen el vagy hivatkozzon rá, mert éppen "liberális" volt, nézetekben pl.

Azért Ő még mindenki elnöke volt. Azért írtam ki a kérdést, mert hiányolom az emlékét, főleg mostanában, amikor Áder János mint köztársasági elnök sokak szemében elmúlt, a tudott ügyek miatt.


"Ha szolgálni kívánok valakit, azokat szolgálom, akiknek szolgálójuk nincsen: a védteleneket, akiknek sem a darutollas úri világban, sem az egyenlők közt egyenlőbbek világában nem jutott jó szó, akik a versenytársadalom versenyképtelenjei, akiknek nincs eszközük megvédeni Önmagukat, s akik épp ezért leginkább szorulnak védelemre."


[link]



Ti, hogyan emlékeztek rá?



2017. júl. 26. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Mert még nagyon frissek az emlékek, aktuálpolitikai viták vannak.

Könnyebb egységesen elismertetni Szent Istvánt, Mátyás Királyt, Kossuth Lajost, mint a rendszerváltás utáni politikusokat. Egyébként ha megnézed, alig találni az egész XX. században is olyan politikust, akinek nem megosztó a megítélése Magyarországon.

2017. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg így volt.


"Az MSZP-nek erkölcsi támogatást nyújtó Göncz Árpád Patkány fedőnéven beszervezett besúgó volt. A kutatók, újságírók stb., akik belépési engedélyt kaptak a Történeti Hivatalba, röhögve vagy szörnyülködve olvasgatják a jelentéseit"


[link]


Hogy mást ne mondjak Gönc Árpádnak patkány volt a beceneve a börtönben és volt egy patkány nevű besúgó is ami éppen illik rá. Minő véletlen...

2017. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hagyjál már, legalább hiteles forrásból szedted volna...
2017. júl. 26. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemesi őseit elárulva a prolik és a nép államformájának, a patkány... khm... köztársaságnak volt a híve. Ezért nem tetszik Árpi.
2017. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Az egyetlen igaz politikus volt az elmúlt 27 évben. Intelligens, nagytudású Ember. Csak remélni tudom hogy a mostaniak azért nem ápolják az emlékét nyíltan, mert valahol szégyenkeznek magukat hozzámérni. Persze tudom, hogy ezek a senkiháziak akikkel tele a parlament, nem szégyenkeznek még a saját anyjuk előtt sem.
2017. júl. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudok róla, hogy lenne politikai öröksége. Régen volt már, de úgy emlékszek hogy igyekezett kimaradni a politikából és csak reprezentatív szerepeket játszott el.
2017. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne legyünk kegyeletsértőek, ne elemezgessük az elnöki munkásságát.
2017. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Én kedvelem. Lefordította a Gyűrűk Ura első részét, köszönet neki. Elnöki pályafutásából nem tudok egy lényeges momentumot sem kiragadni hirtelen. Lehet ez az én hibám, de lehet, hogy nem.
2017. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!