Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt az oka, hogy a szélsőb...

Mi volt az oka, hogy a szélsőbaloldalnál volt egyfajta erkölcs régen, míg a baloldal az erkölcstelenséget támogatta?

Figyelt kérdés

Régebben, de most is megfigyelhető,hogy a baloldal Európában nagyon liberális és erkölcstelen.

Az olyanokat züllött dolgokat támogatja, mint a migráció,egynemű házasság,a nemek teljes összemosása és hasonlók.

Sok helyen a jobboldal(közép) is ilyen züllött.


Kelet-Európában, a rendszerváltás előtt, ezzel szemben sokkal nagyobb erkölcsi rend volt.

A nudizmus elítélendő volt, a házasságtörés is.Nagy hangsúlyt fektettek a nemek közötti egyenlőségre, de nem akartak a nőkből férfit a férfiakból nőt csinálni.

Egyes kelet-európai országban az állam teljesítette azon kötelességeit,hogy ügyelt az etnikai arányokra.

Csehszlovákiában, az állam beavatkozott, amikor egy színes kisebbség túlságosan szaporodni kezdett és veszélyeztette az államalapító népet.

Ezzel szemben, Nyugaton züllött módon, inkább szaporítják a színes kisebbséget.



2017. júl. 30. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mondd, te elmebeteg vagy?
2017. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Én még arra is gondoltam, hogy a városiak azok lusták és nem dolgoznak semmit, csak folyamatosan otthon filmeznek és interneteznek és járkálnak a városban és szórakozgatnak.

Ilyet fokú erkölcstelen züllöttséget és hozzáállást nem engedhetünk meg egy munkaalapú társadalomban, ahol a társadalmi rendünk alapja a munka és a dolgozói nép dolgozó dolgozása!

Le velük vidékre kapálni! Akkor majd megtudja az összes, hogy mi a Magyarok Istene!

2017. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

49% te amúgy mihez is értesz? hagyjuk már ezta 70 éves népi-urbánus komcsi becsípődést

gyurcsánylover seggarc :)

2017. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
49-esnek és a kérdezőnek vagy megártott a hőség, vagy trollkodnak :)
2017. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, melyik nagyobb erkölcstelenség? Az egyneműek házassága, vagy a politikai ellenfeleket eltenni lábalól, vagy ok nélkül feljelenteni valakit, akit a kormány elráncigál hazulról, és ok nélkül kivégez? Szerintem mélyen gondolkodj el.
2017. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
#4: 49%-os, szerintem elég egyértelműn ironizált. Ha netán mégsem, akkor a nagy meleg üthette ki.
2017. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
"A nudizmus elítélendő volt, a házasságtörés is." Hát, kedves kérdező, engem jobban érdekel, hogy a lopás, korrupció, mikor lesz elítélendő.
2017. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Az erkölcs az egy reklámszöveg. Arra való, hogy beszéljen az ember róla. A politika nem az erkölcsről szól, hanem a sunyiságról és a haszonelvűségről.
2017. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

"Kelet-Európában, a rendszerváltás előtt, ezzel szemben sokkal nagyobb erkölcsi rend volt"

Vagy csak el tudták hitetni a néppel.

"A nudizmus elítélendő volt..."

Ennek ellenére csak volt FKK az NDK-ban, nálunk meg a délegyházi tavaknál gyűltek ennek a hívei. Annyira csak nem volt ez tiltott.

"... a házasságtörés is"

De azért előfordult az egyszerű köznéptől a legmagasabb pártvezetők szintjéig. Valami miatt a válások száma is megugrott ebben az idilli világban.

Egyébként pedig állambácsi jóságos, gondoskodó lapáttenyere mögé bújva olyan gátlástalanul loptak a pártvezetés kevésbé erkölcsös tagjai (olyanok is voltak), hogy az még ma is szinte példa nélküli. Szerintem kevésbé lett volna problémás az "átkos", ha a látványos ál-erkölcsösség (hosszú hajúak, csövesek rendőrségi vegzálása, "káemkázás") helyett inkább ez utóbbit irtotta volna az állam.

2017. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!