Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Vona Gáborról?

Sulek Péter kérdése:

Mi a véleményetek Vona Gáborról?

Figyelt kérdés
Miért tartjátok jó politikusnak illetve miért nem ?
2017. aug. 1. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Rossz politikusnak tartom röviden mert turulból szélkakas lett
2017. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 hájaaa ***** válasza:
26%

Ifj. Orbán Viktor is lehetne a neve!

Kb ugyanazt csinálja mint Orbán 30éve. Ugyanaz a központosított Párt politikát folytatja(amit ő mond az van), ő is szélkakas(most épp néppártosodik). Ugyanúgy utcai stílusú politikai vitákat folytat stb-stb. Ha megválasztják akkor ugyanazt a mutyit csinálná mint a viktorunk.

2017. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Jól látja a dolgokat, és tudja mi a jó. Magyarok érdekeit nézi nem úgy, mint orbán meg az előző brigád.
2017. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Jelenleg ő a legalkalmasabb miniszterelnöknek

Orbán bebizonyította hogy csak a focinak meg a korrupciónak él Vona még nem kapott lehetőséget és 28 éve a kákát kákára cseréljük ideje lenne kitörni


mszp bukott párt

fidesz sokadszor bukott párt

lmp olyan mint az óvodások

kdnp kiirtaná a fél országot vallási alapokon

2017. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat úgy látom megosztóak, az első 2 ellene van. a 3-4ik mellette én is kedvelem.

Lesz valaha Miniszterelnök ?

2017. aug. 1. 13:41
 6/15 hájaaa ***** válasza:
94%
Nemvagyok ellene csak nem vagyok vele :) Van különbség igen
2017. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Két kamuprofil beszélget:

- figy kérdezd meg gyakorin hogy mi a véleményetek a jobbik programjáról, hogy addig is rólunk beszéljenek.

- azt már tegnap megkérdeztem.

- akkor a vonáról.

- oké megvan.

2017. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia 7-es nem kamuprofil egyik sem, ráadásul mindkettő én voltam érdekel a Jobbik ennyi. se több se kevesebb
2017. aug. 1. 13:50
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagyok ellene vannak jó ötleteik viszont ahogy a fityisz lenyulja már őrjöngenek es ellene mennek a sajat javaslatuknak.

Plakátok miatt nagyobb hűhót csaptak mint a dolgozoi szegénységből számomra ekkor vált teljesen hiteltelenné az egesz párt bizonyitva hogy csak is a kampány es a hatalom érdekli

2017. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%

"kdnp kiirtaná a fél országot vallási alapokon"


Mivan?? Pont hogy a szélsőséges jobbik akar(t) hasonlókat, csak nem vallási alapon!

2017. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!