Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz sikere valóban arra...

A Fidesz sikere valóban arra épül, hogy megadta a magyar társadalomnak, amire az vágyik?

Figyelt kérdés

Gondoljunk csak bele, a magyarok többsége nosztalgiával gondol vissza a Horthy- és a Kádár-rendszerre, a Fidesz ideológiája pedig ennek a kettőnek az összegyúrására épül.

Akad-e vajon másik párt, ami ennél jobban megadná a magyaroknak, amire azok vágynak? Nem hiszem. Talán még a régi, néppártosodás előtti Jobbik volt az, ami ehhez közel állt, de az már a múlté. Most a Fidesz valósítja meg a programjukat.

Különben is, a Jobbik nem hangoztatta régebben sem, hogy mindenki annyit ér, amennyije van, a magyar embereknek viszont ez nagyon fontos életszemléleti pont.



2017. aug. 2. 05:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kell ennél több???????????????
2017. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
28%

Lépek Ausztráliába ezért küzdöttem évek óta,h mehessek.

Családom generációk óta értelmiségi és mégsincs semmi vagyon.

Nyugaton meg pincér haverok 700eFt ot kapnak havonta meg 13. 14. havi fizetést, ingyen szuper jó szállást és ingyen napi 2x éttermi kaját. Magyarországon meg mindenki beleőrült a szegénységbe. Orbánnak meg saját stadionja van a háza mellett.

Én léptem. Aki marad annak szép jövőt.

2017. aug. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
52%
A fidesz többet tud adni a népnek mint bármelyik párt. De igaza van annak a hozzászólónak aki kifejtette, ez nem azért van igy mert annyora nagyon jók, hanem azért mert minden más párt nagyon szar.
2017. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!