Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lép most a Fidesz, hogy a...

Mit lép most a Fidesz, hogy a Kúria a Helsinki Bizottságnak is igazat adott a haugságaikkal szemben? Felszámolják a Kúriát vagy jobb belátásra térnek?

Figyelt kérdés

Friss a hír, hogy a Fidesz hazugságokra épülő gyűlöletpropagandáját újabb arculcsapás érte a Kúria részéről: a Helsinki Bizottságnak adtak igazat velük szemben, és kimondták, hogy ezúttal is újra HAZUDOTT A FIDESZ!


Már tavaly kimondta a bíróság, hogy "a Fidesz megsértette a Magyar Helsinki Bizottság jó hírnevét, ezért nyilvános bocsánatkérésre és egymilliós sérelmi díjra kötelezik a pártot.", de a rabló tolvajt kiáltott, és a Fidesz maga vitte a Kúria elé a dolgot.


Erre meg a Kúria is kimondta, hogy hazudtak, egymillió forint kártérítésre kötelezték és figyelmeztették őket:


"A véleménynyilvánítás szabadsága csak a bírálat, jellemzés, nézet és kritika szabadságát foglalja magában, de az alkotmányos védelem nem vonatkozhat a tények meghamisításra."



Ezek után mit lép szerintetek a hazug Fidesz? Befejezik a hazudozást és a gyűlöletpropagandát, vagy nekimennek lassan a Kúriának is?


Tudjuk: az alkotmánybíróság jogköreit is megnyirbálták és feltöltötték Fidesz-katonákkal, hogy ne legyen több gondjuk vele. Elképzelhető, hogy most a Kúria következik?


Szerintetek a Fidesz magába száll, vagy folytatja az ámokfutását és még a Kúriát is az AB sorsára juttatja esetleg? Ti mire tippeltek?



2017. aug. 3. 15:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%

Elképzelhető hogy a kúria következik. A fidesz folyamatosan próbálja hígitani a bíróságokat, minél több kerüljön be a saját emberei közül. Ez eddig inkább kevesebb, mint több sikerrel, de ment is nekik, elég sok fideszes bíró van. Persze ez nem elég, most is hígitani akarják, a bírók ellenkeznek:

[link]

Elképzelhetőnek tartom hogy a legfelsőbb bíróságba is a saját embereit akarják ültetni.

2017. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
28%
naponta fel fogod tenni ezt a provokáló kérdést?
2017. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

2#


Provokáló = neki nem tetszik, szívesen elnémítaná akik máshogy gondolkodnak :D:D:D

2017. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
12%
mikor fejezi már be a bolsi fajtátok a hazudozást?
2017. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%

"A nemzetközi spekuláns pénztőke politikai megrendeléseit teljesítő álcivil Helsinki Bizottság pofátlan módon a fekete-fehér adatokat is próbálja meghamisítani. Hazugságaikkal szemben a tény az, hogy 2014-ben a menedékkérők négyötöde, mintegy 35 ezer ember nem háborús övezetből érkezett Magyarországra, tehát megélhetési bevándorló volt.

"


Valójában 36 ezer ember érkezett nem háborús övezetből. A fidesz tehát hazudott. Ha-Ha!

Libtardok :).

2017. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Aha, aki nem ért egyet a Fidesszel az bolsi. Értem :D Kitűnő érvelés.
2017. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
6%
ti mondjuk pont bolsik vagytok, attól függetlenül, hogy egyetértetek-e a fidesszel vagy sem
2017. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Sőt, mondok jobbat, szerintem te migráns vagy, függetlenül attól, hogy kivel értesz egyet. Ezt én eldöntöttem, és én jobb vagyok nálad, azért mert csak.
2017. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
1%

na látom kezded már érteni miért provokáló ez a kérdés


arra természetesen nem térnek ki a soros szponzorált médiumok, hogy pontosan mit is hazudott a fidesz


mert a soros szponzoráció igaz

a migráns simogatás is igaz

az, hogy az illegális határátlépők nagy arányban nem szíriaiak az is igaz


akkor hát miben hazudott a fidesz?

2017. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
15%

Eddig arról volt szó, hogy diktatúra van, most meg az a bajotok, hogy még sincs?

A bíróság szerint a Fidesz tévedett(nem hazudott), de ez is olyan, hogy most ki hogy látja.

2017. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!