Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországnak hány éve van...

Magyarországnak hány éve van még hátra szerintetek?

Figyelt kérdés
A helyzet nem túl biztató. A fiatalság tömegesen kivándorol. A létfontosságú szakmákban hiány van, az egészségügy haldoklik. Ezek szerintem olyan mélyen gyökeredző gondok, amiket már egy esetleges kormány váltás sem oldhatna meg. Én is amint tehetem külföldön próbálok szerencsét és valszeg ott is fogok maradni, mert elegem van ebből az országnak mondott izéből.. Ti hogyan látjátok ezt a dolgot?

2017. aug. 4. 17:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem sok, Kérdező. 3 éven belül utolér minket Ukrajna. 10 éven belül Szomália. 50 éven belül szerintem még az Antarktisz is.

70 évnél többet egy nappal se adnék.

2017. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan már. Volt ez már rosszabb is, lesz ez még így se.


Tatárok, törökök, osztrákok, oroszok, bankok. Túléljük.

2017. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%

Időpont tegnap 23:25


Nahát pontosan itt a gond: mindig csak túlélni. Hát éljen a túlélés szerint állandóan az aki akar...

2017. aug. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
61%
Magyarország már rég halott.
2017. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!