Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikában jó függetlennek...

Sulek Péter kérdése:

A politikában jó függetlennek lenni?

Figyelt kérdés
Én úgy tapasztalom, látom hallom,hogy eredményesebbek mint azok, akik beállnak egy párt mögé. Értem,hogy sokkal kevésbé kifizetődőbb, de aki komolyan tenni akar valamit akkor inkább független legyen nem ?
2017. aug. 7. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha független vagy lényegében pénz sem érkezik, pályázatokat sem tudsz nyerni stb. el vagy lehetetlenítve
2017. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor miért vna az,hogy rengeteg független Polgármester van, és fejlődik a város a miénk is jobban mint előtte ?

Gondolom saját zsebből :)

2017. aug. 7. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzati választásokon sokszor előny, az országos politikában viszont hátrány a függetlenség.
2017. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, meg van az a jó csaj a parlamentbe, ő is független képviselő úgy tudom. Sajnos nem jut most eszembe a neve.
2017. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valaki segítsen már ki, hogy ki az?XD Olyan 30-as kék szemű, nagyon csinos hölgyről van szó.
2017. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!