Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem borzaszt el a...

Csak engem borzaszt el a "hazafias testnevelés"?

Figyelt kérdés

Nekem nincs gyerekem,de ha lenne,ilyenre nem nagyon örülnék,ha járna.

Nem örülnék,ha agymosást hajtanának végre a gyerekemen.


2017. aug. 8. 19:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon örülnék,ha a gyerekem fölött valami diktátor,komcsi tesitanár a hazafiasságot oktatná...
2017. aug. 8. 19:58
 2/11 anonim válasza:
47%
Nem csak a tesiórával van baj a magyar iskolákban. Összekéne fogni minden érintettnek több száz ezer magyarnak és addig kampányolni, demonstrálni amíg ez az egész hülye rendszer meg nem változik. Értelme nincs ennek a szaros rendszernek . Rákéne jönniük a minisztereknek hogy se az országnak se nekik se nekünk nem lesz jobb ha mindennel meg akarnak tömni lexikálisan. Vegyük például Amerikát : 4 tanítási nap 1 héten, és nem minden tantárgy kötelező , ami itthon és mégis okosabbak , lazábbak ez a lényeg hogy tájékozott legyen az ember és amit csinál azt csinálja jól. Nincs olyan aki jó mindenből, mert akkor az nem emelkedik ki semmiből igazán aki kitűnő . És különben is ott a google ha valamit nen tudsz .
2017. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem az aggodalmadat a komcsi tesitanár viziodtol amig a biciklitologato Balogh a nagyfönökük.
2017. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát én nem nagyon akarok ilyet,hogy


"50 fekvőtámasz"

"Igen,elvtárs úr/nő!"

2017. aug. 8. 20:44
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
te meg. egy libsi soros berenc vagy
2017. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan mit kell érteni a "hazafias testnevelés" alatt? Vagy ezt honnan hallottad? Viszonylag nagy rálátásom van a közoktatásra, de én ilyenről még csak nem is hallottam, csak a kötelező heti 5 testnevelésóráról.
2017. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2017. aug. 8. 22:09
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Hiteles forrás! lol
2017. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért? Biztosan megtanulnak a srácok, lóháton, hátrafelé nyilazni. Jó is az.
2017. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem örülnék,ha agymosást hajtanának végre a gyerekemen."

Ha a gyerekeden az iskolában "agymosást" tudnak végrehajtani akkor otthon is baj van!

2017. aug. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!