Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország megérdemli azt a...

Magyarország megérdemli azt a tényt, hogy fogyjon a népessége hónapról hónapra?

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Nèmetorszàg? Svàjc? Megèrdemli
2017. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

Hát figyelj, ha nem a saját szememmel láttam volna, ahogy egy régi osztálytársam olyan élet színvonalon él Ausztriában SEGÉLYBŐL már évek óta mint egy kezdő mérnök Magyarországon, soha nem hittem volna el, érted? Soha!


De láttam a saját szememmel, és már semmin sem vagyok meglepődve, illetve csak azon, hogy egyáltalán miért van még itt valaki? Miért nem ment már ki élni mindenki külföldre? Sokan élnek a tudatlanság rabságában, ahogy én is eddig.

2017. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Mai magyargyűlölőnk hüle kérdése
2017. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy lehet értelmezni, hogy egy ország "megérdemel" valamit.
2017. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem magyar gyűlöletből kérdeztem. Német meg Svájc megérdemli e szerintem nem mert ott azért milyen az életszínvonal már :D Személyes véleményem,hogy itthon az emberek széthúznak nem fognak össze. A bérekkel is baj van meg még sok mindennel. Én kezdem érezni életemben először azt,hogy ez nem 1 jó ország kezd elmenni a kedvem az országtól. Szerintetek mi a helyzet itthon ?
2017. aug. 8. 21:47
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Hát nem lepontoztak? Egyszerűen a magyarok valóságképében nincs benne a jólét... tényleg nincs is rá igény, ez van
2017. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Segèlyből egy orszàgban sem lehet normàlisan megélni Ausztriaban sem
2017. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
De ott voltam és láttam. Nem érted? Szociális lakás egy vidéki nagyvárosban, új építésű, 37 nm-es, 1 embernek, van benne klíma is meg minden, rezsivel együtt 450 Euro. A segély összege kb. 800 Euro. A bolti árak nevetségesen alacsonyak, fillérekből lehet kajálni és piálni.
2017. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Engem ne etess Bècsben èlek ès alig jövök ki az ittònak nondhatò 2000 euros fizetèsemből,itt 800 euro kb annyit ér,mint Mon 100 ezer ft
2017. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Az előbb még ingatlan kiadó voltál Budapesten 37%-os :D
2017. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!