Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy baloldali számára Kunhalmi...

Egy baloldali számára Kunhalmi Ágnes vagy Karácsony Gergely a kedveltebb?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem így, mert jelen percben tudomásom szerint két jelölt van a baloldalon. Botka László és Karácsony Gergely. És Botka Lászlóról már sokat tudunk, és hallottunk, de maga a pletyka hogy Kunhalmira cserélnék Botkát az MSZP-ben egy percre érdekes gondolat lett számomra.


Mindkettő megítélésről érdekel egy baloldali véleménye. Kunhalminál gondolom nagy szeletet jelent megítéléskor a pártja.


Melyik volna jobb vezető politikus? Melyik szimpatikusabb?


Én még mielőtt jön a kérdés nem állok egyik mellett sem, jelen pillanatban.



2017. aug. 15. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
A baloldal semmire se jó. Arra jó, hogy megossza az ellenzéket, és az emberek ne a Jobbikra szavazzanak. Tök felesleges szavazat. Borítékolom, hogy ha jövőre a Jobbik nem tud nyerni, akkor még 100 evig a fidesz lesz, aztán lehet vinnyogni.
2017. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Kunhalmi jó lenne, ha a nyelvvizsgája megszerzésével lenne inkább elfoglalva. :D

Egyébként ennek a pletykának mi a forrása? Tegnap is olvastam egy ilyen kérdést, de még nem találkoztam ilyen témájú újságcikkel.

2017. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
1-es,te jobbik bérkommentelő vagy?
2017. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

[link]



Senki nem erősítette meg, de a pártot ismerve háát...

2017. aug. 15. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagyok Jobbikos bérkommentelő, csak kozoltem a realitast amit sok libsi baloldali nem bír elfogadni. Jövőre vagy a Jobbik nyer, vagy senki se fogja leváltani a fideszt a kovetkezo évszázadig.
2017. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát, szerintem ez a Botka- Kunhalmi csere, valóban csak pletyka inkább.
2017. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted...azt tedd hozzá..
2017. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
#5: Az igaz, hogy jövőre inkább a Jobbiknak lehet esélye leváltani a Fideszt, de az hülyeség, hogy az évszázad végéig maradna a Fidesz. Egyrészt, szerintem egy- két ciklusnál tovább, nem is biztos, hogy akarnak, másrészt Orbán után a Fidesz, közel sem lesz ugyanaz.
2017. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Mellesleg, szerintem ebben az országban több baloldali van, mint jobbikos
2017. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez annyira gyermeteg, kérdező, hogy egy hasonlattal válaszolok.

Azt mondják Hosszú Katinka jó úszó, sorra nyeri a versenyeket. Most mégis az a hír járja, hogy lecserélik Sajóröcsögéről a Mariskára, tegnap se süllyedt el a Sajóban, pedig az folyik ám rendesen. Szerintetek van esély, hogy Mariska a jobb? - Na ilyen a kérdésed.

2017. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!