Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetséges az UNIÓS...

Hogy lehetséges az UNIÓS pénzeket lenyúlni?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam,hogy így ellopják a pénzt meg úgy lopják el a pénzt. Én nem hiszem,hogy adna még egyszer úgy az UNIÓ pénzt,hogy előtte már ellopták. Meg úgy gondolom, hogy ennek vannak ellenőreik,tehát nem értem,hogy lehetséges ellopni?
2017. aug. 15. 17:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Könnyen. Kettős könyvelés, túlszámlázás, fantm pályázatok, szabálytalan pályáztatás (most pl. eljárás folyik az ország ellen mert a verseny szabályait megszegve kapott Mészáros Lőrinc (mi meglepő) megint egy újabb beruházást). Tudnak ők ha akarnak, van sok módszere. :)
2017. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem értem,mondjuk Én vagyok az UNIÓ és azt mondom adok pénzt mondjuk a combinó villamosok megvételére 10 darabra. Itt hol tudnak csalni, nagyon egyszerű megnézni,hogy megvan e a 10 villamos!
2017. aug. 15. 17:52
 3/29 anonim ***** válasza:
55%
Ja, pl. nézd meg mi lett a metróval. Állandóan leég. Miért? Mert valami leselejtezett akciós sz-rt vettek meg féláron, a többit meg elrakták zsebre. De amúgy megoldják ezt ezer más úton, pályáznak mindenre, kapnak pénzt --> a pályázat valamiért nem valósul meg vagy megreked egy szinten. De olyan is van, hogy már lezajlott eseményre kérnek még támogatást (a vizes VB vége után másfél héttel még többszázmilliós költségek voltak kiszámlázva). Ja és az is egy megoldás hogy ugye van egy összeg amiből úgy gondolja az EU hogy megvalósítható egy beruházás NORMÁLISAN. Na most a kormány kamu pályázatot ír ki, amit hogy-hogy nem Mészáros vagy egy másik haver nyer meg. Olcsóbb munkaerő, gagyibb minőség, csúszások, vagy el sem készül, és akkor máris rengeteget lehet eltüntetni, hiszen itt nem ezrekről, de nem is milliókról van szó, hanem vastag milliárdokról, ergo ha 10%-ot csalnak itt-ott már hatalmas kaszálás van. Ők meg nem 10%-ot szoktak. Amúgy az sem igaz hogy az uniónak nem tűnik fel, most is mint mondtam van folyamatban eljárás, a lehető leghitványabb minősítést kaptuk az EU-s biztosoktól a pályázatok sikerességét illetően és még sorolhatnám.
2017. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Azt értem hogy van ahol van csalásra lehetőség, de azt állítják sokan,hogy mindenben csalnak. Nem értem,ha venni kell villamost vagy tárgyat abban nem tudnak csalni,különben ellopottnak minősítik a tárgyakat. Azt sem értem,hogy miért nincs börtöne az eu nak,és ha valakit tényleg elkapnak csaláson,akkor lecsuknák! Mert így ha valóban lophatnak,az BŰNCSELEKMÉNY, de megúszák mindenféle bűntetés nélkül!?
2017. aug. 15. 18:18
 5/29 anonim ***** válasza:
91%

Jaj istenem kérdező...


Én vagyok az unió, azt mondom, hogy itt van 10 milliárd Ft, vegyetek 10db combino villamost.


Én vagyok az állam, elmegyek a combino piacra (lesarkítva), odamegyek egy haveromhoz, vagy haverom haverjához, és azt mondom neki, hogy figyu, te vagy a cégvezető, adj nekem 10 db combino villamost, adok érte 7 milliárd Ft-ot, te írsz nekem 10 milliárdról számlát, kapsz a maradék 3 milliárdból 1,2-őt, én pedig 1,8-at, jó lesz? Persze pajtás, ezer éve ismerjük egymást, egy szót se erről a kis csalásról az uniónak jó? Természetesen.


Hazajövök. Az emberek boldogok, miért? Mert van 10 db combino villamos, jobb a tömegközlekedés. Az unió boldog, miért? Mert azt csináltuk a pénzével, amit mondtak. Boldogok az üzlet lebonyolítói is, miért? Mert annyit kerestek egy ügylettel 8-an, 10-en, mint amennyi pénzt te meg én együtt 300 év alatt sem keresnénk meg.

2017. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
#2: Jó, tegyük fel, megvan a 10 villamos, csak éppen jóval kevesebbért, mint ami a számlán szerepel.
2017. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem szerepelhet a számlán kevesebb,mert azt is leellenőrzöm.
2017. aug. 15. 18:20
 8/29 A kérdező kommentje:
Értem,de az UNIO ha akar, tisztában lehet a piaci árakkal!!!
2017. aug. 15. 18:21
 9/29 anonim ***** válasza:

Hogy ellenőrzöd le okostojás?


1. az ügyvédeink aláírták, a száma hiteles

2. a könyvelésben szerepel

3. én kifizettem érte a 10 milliárdot, ott szerepel a papíron, ami hitelesítve van több szakember, cégvezető, ügyvéd aláírása szerepel rajta, teljesen rendben van jogilag.


Tehát akkor hol a probléma?

2017. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ha nem tévedek a piaci ár feletti vásárláskor pedig hűtlen kezelés van. 2-4 évig, közpénz,nagy érték végett + min 4 év
2017. aug. 15. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!