Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország elkerülhetetlenül...

Magyarország elkerülhetetlenül jobbra tolódik?

Figyelt kérdés

1.:Fidesz: toronymagasan vezet

2.: Jobbik: lavírozik,de erősödik,a Fidesznél szélsőségesebb,és a hatalom érdekében tünteti9 el átmenetileg zsidó és roma ellenes arcát...-->mögötte milliárdosok,stabilnak tűnik a helyzete

egyre szaporodnak a magyarvédő csoportok,Identitesz,Erő és elszántság,egyéb...

Baloldal: hagyományosok: össze vissza játszanak egymással

Alternatív: Momentum: kicsit,gyenge,semmit nem tud elérni,hogyan döntené meg a kormányt?


Én tartok tőle,hogy a Jobbik jóval erősebb,mint bármi más a fidesszel szemben,és a Jobbik fogja megdönteni a kormányt,amit nem szeretnék.


Momentumnak kellene,de fos,gyenge,a nép nem áll mögé

Szerintetek mi lesz ebből?


ennek az egésznek a migráció az oka: bekapcsolt az immunrendszer,és jobbra tolódik az egész,de meddig?


2017. aug. 16. 01:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Mivel a liberálisok jócskán túltólják az ép elme határán, így természetes hogy mindenki mérséklődni szeretne.


Ma a jobb oldal: Fidesz + KDNP + Jobbik = 70%

2017. aug. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Ennek beláthatatlan következményei lesznek hamarosan. Teljes gazdasági összeomlás, EU-ból való kilépés, a demokrácia megszűnése. Szerintem az teszi jól, aki addig menekül innen amíg lehet...
2017. aug. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 szántóvető ***** válasza:
93%
ezek csak szavak de mögöttük tartalom.a világ változik,benne Magyarország is,ha megnézed az elmúlt évtizedeket akkor láthatod hogy tartós a lejtmenet,teljesen mindegy hogy bal-vagy jobboldalinak nevezett kormány volt épp hatalmon.
2017. aug. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de én azt akar4om,hogy forradalom legyen,a kormányt megdöntendő. Senki nem csinálna forradalmat.
2017. aug. 16. 02:04
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Nos,nézőpont kérdése.

Ma Mo.-n a lakosság több mint fele nem szavaz senkire,mert senki nem képvisel.

A fiatalok többség liberális vagy konzervatív liberális

Az összes régi nagy magyar párt,akiké most a vezető szerep pedig egyedül a nyugdíjasokra,vagy a már idősebb korosztályra építhet.

Össze lehet rakni,hogy mit ér pl a Fidesz azzal,hogy van 1,5 millió 70-80 éves ember,aki rá szavaz.

Főleg ha azt is számításba vesszük,hogy fantasztikus egészségügyi rendszerünk van...

2017. aug. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a folyamat szerintem már visszafordíthatatlan. Ezt az állapotot már egy kormányváltás sem oldaná meg, vagy ha mégis, akkor az nagyon fájdalmasan történne.
2017. aug. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de én nem jobbikot akarok,hanem Momentumot és ahhoz hasonlóakat... :(
2017. aug. 16. 02:26
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Barkire szavazhasz csak ne a fityeszre. 2/3 = egyeduralom
2017. aug. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy elkerülhetetlenül, bár a töketlenkedés ezt nem akadályozza meg. Egy hajóba egy kapitány kell, különben a hajó felborul.
2017. aug. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
jobb vagy ball mindegy mellik van hatalmon számomra csak a liberálisok na azoktól isten őrizz
2017. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!