Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha olyan sok felesleges pénze...

Ha olyan sok felesleges pénze van a magyar államnak, hogy vizes VB-t rendezünk és olimpiát is akartunk, akkor miért nem csökkent a kormány inkább adót, hogy felpörögjön tőle a gazdaságunk?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem a logikát. A lakosság jóléte és a gazdasági előretörés szerintem fontosabb, mint az, hogy "hujj hujj, mi megmutatjuk az egész világnak, hogy megrendezünk mindent!!!"

Ráadásul hamarosan eljön az idő, amikor már nem lesz több EU-segély. Fel kellene rá készülni szerintem.



2017. aug. 21. 08:03
1 2 3
 1/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
16%
Kiszámolnád nekem, hogy egy főre vetítve, egy hónapban, egy dolgozóra hány forint adókedvezményt jelentene egy vizevébé, ha mondjuk kétévente rendezünk egy ilyen eseményt? Meg tudnád mondani, hogy ez a kiszámolt összeg milyen mértékben pörgetné fel a gazdaságot?
2017. aug. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
És az olimpia több ezer milliárdja? És a többi ezermilliárdos lenyúlás?
2017. aug. 21. 08:30
 3/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
18%
Kiszámoltad?
2017. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen, ki.
2017. aug. 21. 09:24
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Az adócsökkentés az embereknek lenne jó, ezért ilyet a Fidesz nem csinál. Az olimpiából/vb-ből/stadionból viszont a haverok járnak jól és persze nem hálátlanok azokhoz akik segítik őket (mutyi). Ezért a Fidesz ilyeneket csinál ami a csövön kifér.
2017. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Az olimpiat a fidesz kaszalta el.


A hozzank hasonlo foldhozragadt veglenyek velemeny nyilvanitast es szavazast akartak, ami egy demokraciaban elvileg alap. Orban meg baromira megijedt hogy a nepnek lesz joga velemeny nyilvanitani es gyorsan visszavonta, nehogy egy alkalommal is legyen nepszavazas.


Ilyet a gyava fergek csinalnak, nem a demokratak, csak ugy mondom.

2017. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
5%

"Igen, ki."


És az a párszáz forint plusz mennyire pörgetné fel a gazdaságot? Úgy értem: hány százalékos lenne a gazdasági növekedés?

2017. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Időpont ma 10:04


Mondjuk 19%-os ÁFÁ-t?

2017. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"Az olimpiat a fidesz kaszalta el.


A hozzank hasonlo foldhozragadt veglenyek velemeny nyilvanitast es szavazast akartak, ami egy demokraciaban elvileg alap. Orban meg baromira megijedt hogy a nepnek lesz joga velemeny nyilvanitani es gyorsan visszavonta, nehogy egy alkalommal is legyen nepszavazas.


Ilyet a gyava fergek csinalnak, nem a demokratak, csak ugy mondom."


Te tényleg komplett hülye vagy. Van egy legitim, demokratikusan választott kormányunk, meg egy parlamentünk, amely 2015-ben hozott egy döntést, mellesleg 80%-os (betűzöm: NYOLCVAN SZÁZALÉKOS) szavazati aránnyal. Minek is kellett volna népszavazás?? Inkább tartottunk volna népszavazást jó sok pénzért, közben nyújtsuk be a pályázatot, aminek az elnyerésére ezzel a cirkusszal annyi esélyünk volt, mint lufiárusnak a nyílzáporban?? Gyáva féreg te meg a fajtád.

2017. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

[link]


5%-os, 18%-os ÁFA is megfelel?:D

2017. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!