Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is tapasztalja, hogy...

Más is tapasztalja, hogy amióta Fidesz kormány van, azóta az emberek sokkal inkább beleszólnak a másik dolgaiba?

Figyelt kérdés
Úgy a hétköznapi életben is ezt tapasztalom és a hivatalokban is csak a faggatás megy a magánéleti dolgokról. Kórházban is ha vagyok, gyakran a munkámról faggatnak és olyan magánéleti dolgokról, amit nem is illene megkérdezni szerintem. Úgy vettem észre, ez egyre természetesebb ma Magyarországon. Nem tisztelni más magán szféráját nem csak illetlenség, hanem bizonyos fokig jogsértő is. Más is tapasztalt már hasonlót?

2017. aug. 9. 19:07
1 2 3
 1/28 Sulek Péter ***** válasza:
54%

Én nem vagok FIdeszes, de ezt nem fognám rájuk.

Szerintem az emberi természet előtte is ilyen volt.

2017. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
Amíg az MSZP vót, óccsó vót a kenyír, a sör, kóbászbó vót a kerítés is, az emberek is szerettík egymást. Azok a rígi szép idők...
2017. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
33%
Semmi gond, kérdező, ha mész vissza a kórházba, beszéld meg a pszichiáter főorvossal, hogy az eddigi gyógyszereid közül a paranoia elleni adagot kicsikét növelje meg, mert nem elég hatásos. Amúgy hogy engedtek ki? Tudják, hogy kint vagy?
2017. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos Kubatov elvtársnak nem sikerült mindenkit listázni az országban, ezért fontos az élet minden területén kiszűrni a hazaárulókat, migránsokat, liberális kommunistákat, álomgyilkosokat, nihilistákat, romkocsmákban merengő értelmiségieket és hazánk más hasonló ellenségeit. Ebben sokat segíthet a civil lakosság is, különösen ha van rutinja a feljelentgetésben!
2017. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
37%
Sőt, még a nap is másképp süt azóta, azé' van ilyen qrva meleg. LOL
2017. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
41%
Én meg azt vettem észre, hogy télen rohadt hideg volt, most meg szörnyű kánikula. 2010 előtt nem emlékszem ilyen szélsőséges időjárásra. Szerencsére meg vannak számlálva a fidesz napjai, jövő nyáron már nem fogunk így izzadni.
2017. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
14%
Hogy engedhettek ki kérdező?
2017. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nekem akkor is meggyőződésem, hogy van valami a levegőben.. Nem ez lenne első a magyar történelemben, hogy akár civileket is bevonnak az adatgyűjtésbe. A hívatali alkalmazottak, kórházi dolgozók is könnyen benne lehetnek. Múltkor éppen injekcióztak, mikor a nővér elkezdi kérdezni, hogy mi újság a munkahelyen? Nem mintha ezzel akkora bajt csinált volna, de hogyan jön ez egy orvosi kezeléshez? A még furcsább az, hogy a kérdésre akkor meglepően őszinte válaszokat adtam! Talán igazságszérum?
2017. aug. 9. 20:40
 9/28 anonim ***** válasza:
47%
Téged le kellene szedálni!
2017. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%
Veled van a baj, hogyha kérdeznek, és meglepődsz, ha őszinte válaszokat adsz! Mert ezek szerint kérdésre nem őszinte válaszokat szoktál adni! Azzal viccelődsz, hogy igazságszérum kell, hogy őszintén válaszolj, egy teljesen hétköznapi kérdésre, de úgy látom nem veszed észre, mekkora hatalmas jellemhibában szenvedsz!
2017. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!