Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miszerint válogat a Momentum,...

Miszerint válogat a Momentum, hogy mely forrásokat jeleníti meg a honlapján?

Figyelt kérdés
[link]

2017. aug. 21. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez itt nem ingyenreklám felület még ha annak is szeretnétek használni.
2017. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Csak a hazugságokat gyűjtik ki az általad linkelt oldalra.
2017. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a sok értelmes választ, gratulálok, erre van időtök?


költői kérdés volt

2017. aug. 21. 14:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Csupán arról van szó, hogy ha bármelyik pártot reklámozni szeretnéd, vásárold meg a rendelkezésre álló hirdetési felületet, és ne a kérdésfeltevés ingyenességét használd ki erre a célra, mert az visszaélés! Sajnállak, ha nem fogtad fel!
2017. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem szeretnék reklámozni, egy kérdést tettem fel és választ várok attól, aki tud rá válaszolni, pl. egy Momentumos, vagy ha ezt tudja valaki, előre is köszönöm


ha a momentumot reklámoznám, akkor nem ilyen kritikus kérdést tettem volna fel te oktondi

2017. aug. 21. 17:10
 6/10 anonim ***** válasza:
A párt honlapjára mutató linket helyeztél el. Örülj neki, hogy még nem törölték, és ne neked álljon feljebb. Ennyi erővel én is belinkelhetném ide a cégem honlapját, valami kamukérdéssel, hogy szerintetek jók-e a felsorolt referenciák.
2017. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
képzeld el egy csomó kérdésnél vannak linkek, és nem szokták törölni, talán van egy pártod és neked már törölték, vagy miért kardoskodsz ennyire? volt egy kérdésem, ami a link nélkül nem is lett volna feltehető, elég ésszerű, hogy belinkeltem, és ahhoz se kell nagy agy, hogy lássad, hogy nem reklám
2017. aug. 21. 22:13
 8/10 anonim ***** válasza:

6


Nem törölték, mert liberális pártról van szó, és a gyakori is ballib.

2017. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8, igen, elég régóta itt vagyok, és elég egyértelműen nyomon követhető az ilyen irányú részrehajlás.

Elég szomorú, hogy egy olyan portál, ahol elvileg szabályozott keretek lennének a fórumozáshoz, képes a saját szabályzatát semmibe venni bizonyos politikai érdekek mentén... nagyon nem korrekt ez így!

2017. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
eddig 8 hozzászólás volt, amit törölni kéne, mert fórumbeszélgetés zajlik, és senki nem a kérdére válaszol
2017. aug. 31. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!