Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy olyan pártot/...

Támogatnátok egy olyan pártot/mozgalmat amely a puritán életmódot tartaná követendő példának?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy igen nagy probléma manapság az országban az, hogy minden a pénz körül forog, a politikusok állami szinten űzik a korrupciót és az emberek is nagyon anyagiasak és hedonisták, nem érdekli őket más csak az élvezetek, anyagi javak, bulizás stb.


De ez igazából nem csak hazánkban van így hanem Nyugaton is eléggé erkölcstelen a társadalom, szodómia, homoszexualitás, perverzió stb.

És különösen most veszélyes ez amikor rengeteg migráns itt van.


ez hosszútávon semmi jóra nem vezet csak az európai, keresztény civilizáció bukásához.


És főként a fiatalok körében jellemző ez a fajta erkölcstelenség, ami nagy probléma, hiszen ők a jövő generációja.


Na most ezekre dolgokra szerintem az lenne a megoldás, hogy ismét nagy szerepet kell kapnia a kereszténységnek és annak erkölcsi szabályainak, el kell ítélni a fényűzést, az anyagiasságot, az élvezeteket és puritá módjára kellene élni.


Az állam és a vallás ismét összefonódnának mint régen.



Kérdésemmel senkit nem szeretnék provokálni, szerintem nagy probléma, hogy ilyen a társadalom.



Ti mit gondoltok erről? Támogatnátok egy ilyen elképzelést?



2017. aug. 21. 12:13
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért egyből fideszesnek kikiáltani engem.

Én ugyanúgy elítélem a Fideszt és a KDNP is, hiszen ők is fényűző életet élnek és korruptak.

Semmi kereszténység nincs bennük ahogy a legtöbb politikusban.


"Drága barátom, ha igaz keresztény vagy, tudnod kell hogy ki az az egyetlen akinek joga van ítélni"


Ha figyelmesebben elolvastad volna akkor láttad volna, hogy nem embereket ítéltem el hanem a bűnt(fényűzés, hedonizmus, anyagiasság stb.)


Jézus pedig azt mondta:"Szeresd a bűnöst, de gyűlöld a bűnt"

2017. aug. 21. 13:02
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Az elveid nagyon hasonlítanak azokéra, akik kerek 100 évvel ezelőtt megszerezték a hatalmat Oroszországban.
2017. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%

"Én ugyanúgy elítélem a Fideszt és a KDNP is, hiszen ők is fényűző életet élnek és korruptak"


Nemnem, te bizony embereket ítélsz el. Megint lebuktál.



Költözz el egy kunyhóba imádkozni, nincs azzal semmi gond ha neked ez az igényed. Én maradnék a sajátomban ha nem gond és ha esetleg futja, fényűznék egy picit azért. Kérlek hogy ne neheztelj rám. Nem fogok neked ártani.


Élni és élni hagyni. Mindenki foglalkozzon a saját életével sztem. Legalábbis beleszólásilag.

2017. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem támogatnám. Te nyugodtan menj el a kis kunyhódba puritánkodni, én sem fogok ártani neked. Én had éljek már a sajátomba, és kérlek ne ugass bele abba, hogy én mit csinálok. Ne keressük egymás társaságát, mert teljesen különböző emberek vagyunk, én nem zavarlak téged, mivel valószínűleg nem egy helyen lakunk, te se zavarj engem. Oké? Tudunk így élni békében egymás mellett, vagy mindenképpen bele akarsz szólni abba, hogy ki mit csinál?
2017. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Azt ítélem el amit csinál a Fidesz és a KDNP!


Nem értem, hogy miért kell kiforgatni a szavaimat.

2017. aug. 21. 14:42
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem. Amelyik párt ezt tekinti az életszínvonal emelése módszerének, az olyan dilettáns, hogy a környékére se szabad engedni a politikának, nemhogy kormányhoz.
2017. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#14! Bizony beleugatok! Sőt, meg is gátollak a cselekvésben! Ha mondjuk az, amit csinálsz, nekem rendkívül hátrányos.


Észre kellene venni, hogy a földön más emberek is élnek, és a legtöbbje természetesnek tartja, hogy szabadon cselekedjék akkor is, ha azzal másoknak árt. Az ilyen eszmét gyökerestől kell kiirtani. A hordozóját elég átnevelni. Bár ők ilyenkor a radikálisabb megoldások hívei. Szelíddé csak akkor válnak, ha nekik hátrányos.

2017. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17. Rendben, de ha én nem ártok neked, és te el akarod venni az én tulajdonomat, vagy úgy gondolod, hogy én is szívjak azért, mert te is szívsz, akkor meg fogom védeni a tulajdonomat, és a családomat tőled. Ezt akkor fogadd el.
2017. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Utóirat az előzőhöz. Kicsit felületesen olvastam a szöveget, ami komoly hiba. Így feltétlenül módosítanom kell. Általánosságban fenntartom amit írtam, a konkrét esetben nem, csakannyiban, hogy nehéz úgy cselekedni szabadon, hogy valakinek ne ártsunk, ha ez az eszmerendszerünk. Az lehet, hogy a távoli településre nem ér a hatásom, de mindig akad szomszéd, munkahelyen, településen, kocsmában, színházban, egyszóval az adott tartózkodási helyen. Talán helyesebb azt mondani, kölcsönösen alakítsuk ki mozgásterünket.
2017. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Akkor lehet kezdeni a nagy keresztényeknek eladni a 100 milliós villákat,az 50 milliós autókat,a több 10 milliós svájci iskolákat visszafizetni az adófizetőknek!


Aki keresztény,az élje le nyomorban az életét,ez minimum!

2017. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!