Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok, hogy az iskolákb...

Támogatnátok, hogy az iskolákban legyen előadás arról milyen nehéz a szülőség?

Figyelt kérdés

Kevesebb legyen a tinianya,vagy olyanok,akik a semmire,a nagy szerelemre szülnek gyereket.

Kevesebb legyen a "majd lesz valahogy,anyámék majd segítenek" szülő.


Ezeken az órákon lennének filmvetítések olyan szülőkről,akik a nyomorba szülték a gyereküket,vagy olyanokról,akikről elvették a gyereket.

Bemutatni olyan embereket,akiknek nem volt való a szülőség,hogy a gyerekekben még fiatalon tudatosuljon,hogy a szülőség milyen komoly feladat és nagy felelősség.

Mutatni olyan emberekről vidit,mint a Fókuszban,hogy jön a 6-7.gyerek,de nincs mit enniük,stb.


A gyerekeket arra ösztönözni,hogy tanuljanak,ne vállaljanak fiatalon gyereket,ne vállaljanak sok gyereket,mert azzal elrontják a saját életüket.


2017. aug. 19. 15:19
 1/7 A kérdező kommentje:

Általános iskolákban van szexuális felvilágosítás.


Középiskolákban el tudnék képzelni ilyet..

2017. aug. 19. 15:24
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem támogatok semmilyen szakszerűtlen belepancsolást. Olyan ez, mint amikor valaki hallott arról, hogy a sav közömbösíti a lúgot, ezért közömbösítés céljából egy hatalmas dézsával önt egy közegbe. Amiről fogalma sincs, lúgos-e, vagy savas. Aztán ha mindent szétmar, széttárja kezeit: én jót akartam. Nem akart jót!


Tanítani valamit, amiről, a diák, ha kimegy az iskolából ezer ellenpéldát lát, kis gondolkodással az okosabbja magától is rájön, sokkal rosszabb, mint semmit se csinálni. A diák nem mind hülye. És tudni fogja, a probléma más, és ismét egy baromság, amivel el akarják takarni azt. És a kortársai nekik jobban fognak hinni. Olyan gyakorlati problémát már fel se vetek, hogy a tanításhoz idő, hely és főleg tanító kell. Ezek nyilván vezényszóra teremnek.

2017. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
A net tele van olyan kommentekkel, ahol az anyák panaszkodnak az elkényeztetett gyerekükre. Senkit nem hat meg.
2017. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Én támogatnám....
2017. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Hát, egy biztos, esély sincsen ilyesmire éppen most, amikor a fő cél, a népesség növekedés.
2017. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja mi a helyzet, csak ha buliban ittasak, drogasak, nem foglalkoznak vele.
2017. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Népességnövekedés?

Szerintem van éppen bőven elég ember az országban,aki csak betanított munkára alkalmas,nincs szükség többre.

2017. aug. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!