Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges e, hogy valóban...

Lehetséges e, hogy valóban beépített ember/ek lőttek a 2006-os tüntetőkre Finkelstein tanácsára?

Figyelt kérdés

Most, hogy elhunyt a Fidesz tanácsadója Finkelstein olvasgatom a dolgait és eléggé meredek. A gyűlöletpolitizálás módszerei között a beépített provokátorok bevetése. Olvastam olyan vélelmeket is, hogy a gumilövedéskes dolog megrendezetten ment és valóban sosem lett meg a lövő. Aztán ugye nem egyszer figyeltek fel beépített fülhallgatós, magukat ellenzéki tüntetőnek kiadó embereket a Fidesz elleni demonstrációknál is:

[link]


Létezik, hogy ilyen szinteken megy itt a zsiványság?


2017. aug. 22. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Minden lehetséges meg annak az ellenkezője. Én még azt is hallottam hogy Gyurcsány tisztességes úton gazdagodott meg.
2017. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Végülis, ez sem rosszabb összeesküvés- elmélet, mint a többi.
2017. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Ez nem igaz!!!

Márijjaországába nem történhet ilyen!!!

2017. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

a tüntetés egy elég rossz útra tévedt kormány ellen zajlott. De azt se felejtsük el, hogy a Fidesz tüzelte fel és uszította a népet.

A zsiványság már ott elkezdődött, amikor Gyurcsányék loptak, csaltak és hazudta.

Ezen a szintem viszont nem maradt meg az ügy. Gyurcsány ezt ugye bevallotta a híres öszödi beszédében, ahol ezt beismerte, de elmagyarázta, hogy miért kellett ezt tenniük.

Függetlenül attól, hogy igazat mondott e, a kiszivárgott hangfelvételből az a részlet kivágva, hogy "LOPTUNK, CSALTUNK, HAZUDTUN" autók tetején lévő hangszórókból üvöltött a körúton. Említeni sem kell, hogy kik műveként.

Amilyen szintű provokáció ment ott akkor, igazából bármi elképzelhető.

Azért az, hogy beépített akárkik vannak az ellenzéki tüntetéseken, egyáltalán nem meglepő, és szerintem akár teljesen jogos is lehet. A tüntetőknek is be kell tartani a törvényeket és a rendörségen kívül akár mások is ügyelhetnek a rendre. Én ezt nem kevernám ide. Ez egyáltalán nem zsiványság.


Még az is lehet, hogy a felvetésed igaz,

De teszem fel a kérdést:

Mennyire fontos az, hogy kiknek az emberei lövöldöztek a 2006os eseményeken?

2017. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*HAZUDTUNK
2017. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Mond mennyit fizetnek hogy ilyeket írj?
2017. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

# 6/6 Időpont ma 20:14


Hátha többet mint neked, és akkor átállsz? :-)

2017. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

"A zsiványság már ott elkezdődött, amikor Gyurcsányék loptak, csaltak és hazudtak."


A zsiványság már jóval ezelőtt elkezdődött.

2017. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Az köztudott, hogy a tüntetőket beépített fideszesek tüzelték minél nagyobb agresszióra. Aki úgymond szélsőséges volt, sőt, akár tüntetés szervező, az is nagyon meglepődött, hogy merre indultak el a dolgok... ezt első kézből tudom. Miért ne lehettek ott akkor a másik oldalon is? Fidesznek a balhé kellett, bármi áron, ahogy most is.


Ha nincs balhé, akkor kössünk bele egy egyetembe. Ha nincs balhé, sorosozzunk egy kicsit. Semmivel sem tartom korrektebbnek ezeket, mint gumilövedékkel lövöldözni.

2017. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Újabb információt találtam ami megerősíti az "összeesküvés elméletet":

[link]


A kurucinfó talált egy titkosítás alól feloldott dokumentumot, amiben a fideszes számonkéri az MSZP-t amiért nem engedte a rendőröknek éles fegyver használatát. Ez bizonyítja, hogy a Fidesz nemhogy szervezkedett de egyenesen emberáldozatot szeretett volna?

2018. febr. 5. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!