Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet hogy a külföldiek...

Hogy lehet hogy a külföldiek ódákat zengenek Budapestről, míg a baloldal folyton fikázza a magyar fővárost? (U. I. egy nem budapesti)

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 09:03
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
91%

nem itt élnek és olcsó nekik

aki meg ott él drága és ronda

2017. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
17%
Ki zeng ódákat róla? Azok a kiéhezett kanok akik olcsón szexhez jutottak és olcsón berúghattak és rongálhattak a belvárosban? Tényleg nagyon jó, hogy azért jönnek ide, hogy a magyar nőkbe ürítsék ki a spermájukat a zacseszból azok akik egy Nyugati nőnek nem kellenek a saját hazájukban, továbbá itt úgy viselkedhetnek, ahogy a saját hazájukban nem...
2017. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
A külföldi magazinok is. Pont ma láttam hogy az egyik brit lap ajánlja, mint az egyik legbiztonságosabb úticél, egy másik pedig a világ 10 legszebb városa között említi.
2017. aug. 23. 09:11
 4/60 anonim ***** válasza:
11%
Mivel ha valaki olcsó nőket és olcsó bekúrást akar, akkor nem ajánlatos Ukrajnát választani, mert nem olyan jó a közbiztonság. Ezért maradnak a Kelet-EUs országok, szexturizmus céljából.
2017. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Nem a kanos külföldiekre gondoltam. Részeg britekkel Horvátország is tele van, még sincs rajta egyik fontosabb listán sem Zágráb.
2017. aug. 23. 09:17
 6/60 anonim ***** válasza:
33%
Zágráb hogyne lenne, azt is agyon dicsőítik, ezzel a "világ egyik legszebb városa" dumával, holott az se több mint egy kupleráj, jól látod a helyzetet.
2017. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
32%
Úgy, hogy a világ egyik legszebb városa. A várkerület, a Parlament környéke, stb. Ilyen panoráma szinte sehol sem van, én pl. ott lakom és mégis tetszik a város, pedig laktam már pár helyen. A magyar baloldal pedig mindent fikáz ami magyar, önutálatban szenvednek, amit meg is értek, csak nem kellene ezt másokra ráhúzniuk, ezen kívül eltölthetnének egy kis időt pl. Párizsban vagy Berlinben, vagy Londonban, hogy ott milyen az élet aki ott lakik, de ez már más téma.
2017. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
90%

a válasz egészen egyszerű, de ezt az első is leírta. mindenki másképp vélekedik a lakhelyéről, és másképp túristaként egy külföldi városról.


1-2 hetet tölt a városban, megnézi a látnivalókat, programokon részt vesz, majd ezután kialakul egy vélemény, hogy ez egy nagyon szép és jó hely. de ha itt kellene életvitel szerint élnie, az itteni fizetésből boldogulni, dolgoznia városnézés helyett, akkor egyből más lenne a vélemény.

2017. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
31%
Hol lehetünk tanúi ennek a kifejezetten baloldali fikázásnak egészen pontosan?
2017. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy meg a pedofil férfi turisták is ódákat zengenek pl. Bangkok-ról, Thaiföldről nagyon felkapott buli helynek tartják, még híres filmeket is forgatnak ott (Másnaposok 2), és a világ egyik legszebb országának/városának mondják sokan, ilyet is olvastam. De lássuk be, szutyok egy város, nekem a filmben is egy hányadék volt, ráadásul egy olyan helyen ahol legális 8-12 éves lányokat megdugni, arra nincsenek más szavak minthogy egy erkölcsi fertő... Ott is biztos vannak, akik nyerészkednek a turistákon és más a véleményük, jónak tartják ezt, hogy a külföldiek "otthagyják a pénzüket", itt is mindig ezzel jönnek, de ezzel csak nagyon kevés ember jár jól.

A kelet-európai nagyvárosok (Prága, Varsó, Pozsony, Budapest, Zágráb, Bukarest stb.) mind ugyanazt a célt szolgálják a külföldi turistáknak, egy részeg brit nem sokszor különbséget sem tud tenni ezek a városok között, de nem is az egyedisége miatt jön ide, hanem mert itt olcsón megkapja azt amire vágyik. Arra, hogy felnézzenek rá a pénzéért és oda legyenek érte a csajok. És ehhez elég egy átlagon aluli külföldi fizetés is, hogy itt isten faxa király csávó legyen. Hát ezért zengenek róla ódákat... már aki.

2017. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!