Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek nem pont egy no-go zóna...

Ezek nem pont egy no-go zóna ismérvei?

Figyelt kérdés

[link]

Sokan jönnek azzal, hogy Nyugat-Európa tele van no-go zónákkal, ahol a rendőrség tehetetlen, jóérzésű ember nem szívesen jár ezeken a környékeken, stb., bezzeg de jó Magyarországon, mert itt nincsen ilyen.


[link]

"Az a baj, hogy erről az állomásról már a rendőrség és a BKK is lemondott"

"Augusztus elején egy 25 éves nőre támadtak rá a semmiből az 1-es villamoson, pofon vágták, a haját tépték és összekarmolták az arcát. Az eset után sokan beszámoltak róla, hogy nap mint összeszorult gyomorral utaznak a Stadionok és a Népliget között"

"ott van a Stadionoktól pár száz méterre fekvő Hős utca hírhedt X. kerületi szakasza, amit évek óta a főváros legpokolibb pontjaként és legnagyobb dizájnerdrog-tanyájaként írnak le a környék ismerői"

"Undorító, ami itt történik, ez nem embernek való"

" inkább Hős utcába járnak „szórakozni”, mert hiába van itt a szomszédban készenléti rendőrség és a TEK is, oda a rendőrök se nagyon teszik be a lábukat"

[idézetek a cikkből]

Ezek nem pont egy nyugat-európai no-go zóna ismérvei?


2017. aug. 23. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De, azok. A Hős utca egy lepratelep, aki ott lakik a környéken az tudja. Nem véletlen nem viszik ki a pizzát sem olyan címre.
2017. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, most akkor vannak ilyen zónák, akár Nyugat-Európában, akár itt nálunk, vagy nincsenek? Mert sokan görcsösen ragaszkodnak ahhoz, hogy márpedig nincsenek.

De ha az én véleményemre vagy kíváncsi, akkor az igazságot valahol félúton kell keresni. Mert nem kell ahhoz kifejezetten no-go zónának lenni, hogy bizonyos részein egy nagyvárosnak kritikus szint alá süllyedjen a közbiztonság. És ezt bevándorlók csoportjai ugyanúgy okozhatják, mint a helyi lakosság alja rétege.

2017. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Én laktam azon a környéken, igaz csak 2 hónapig, mert nagyon olcsó volt az albérlet, de én is rühelltem. Nagyon lepukkant környék a X. ker, oda kéne vinni a külföldi turistákat, hogy többet ne jöjjenek ide csajokat lenyúlni.
2017. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

3/3 Időpont ma 09:52

A turistákat elvihetik Bécs 10. kerületébe is, oda se mennének utána többet.

2017. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Fővárosnak de pár megyének is van sok lerobbant alja hírhedt környéke . Az a difi az arab külvárosok és a hazai lepratelepek között hogy kint a vallás amire hivatkoznak ami miatt felsőbbrendűnek tartják magukat a férgek . A lakosság védekezzen szerveződjön akár a Bosszúvágy mozi sorozatban , előbb utóbb megjelenik pár PÓL KÖRSZI és kitáraz a csótányokra . Lesz akkor sírás és jajveszékelés . Nem a gárdára gondoltam , azok jelmezes rigóhuszárok .
2017. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Tipikus no-go zóna.
2017. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!